מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

ארבעה קינוחי שוקולד שחבל


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

        עוד רגע ינחת פה החום הגדול , אבל לפני שהוא יגיע יצאנו לבדוק את החום המתוק העשיר והמפתה המכונה שוקולד. ארבעה קינוחי שוקולד מפתים שאספנו ברחבי הארץ.

עוד רגע ינחת פה החום הגדול , אבל לפני שהוא יגיע יצאנו לבדוק את החום המתוק העשיר והמפתה המכונה שוקולד. ארבעה קינוחי שוקולד מפתים שאספנו ברחבי הארץ.

מוס שוקולד מריר במילוי קרם ברולה בניחוח קרמל בלה סנטרל
המקום, שהוא בעצם מקדש פטיסרי צרפתי מקשה מאוד על החיים, אם אתם בעניין של לבחור עוגה מהמקרר המבהיק שבכניסה: טויל, פיננסייר, עוגיות מדלן וטארטים האישיים עמוסים קרם פטיסייר, תותים ופירות אחרים הם חגיגה צרפתית בקצה שדרות רוטשילד.

לה סנטרל
שד' רוטשילד 29, פינת אלנבי, תל אביב
טלפון: 03-5667822


עוגת מוס שוקולד מריר ותפוז בניחוח כפרי

יצירת המופת הארכיטקטונית,( המזכירה במשהו את הכניסה ללובר, לא?) נעשית בידי הקונדיטורית המדופלמת שירה בוסטין שסיימה אך זה את לימודיה בקורדון בלה שבפריז. מוס השוקולד בניחוח תפוז שמלמטה, נושא עליו פרפה תפוזים שמעליו, זיגוג תפוזים צהוב חמצמץ. היצירה מוגשת במסעדה הביתית של פנינה במושב בניה, בחלל נעים עם חלונות צופים לגינה המטופחת. בימים יפים אפשר לשבת בחוץ.

ניחוח כפרי
משק 68, בניה

טלפון: 08-9322143


פרלינים של וולרונה במותק


''מותק''- בית קפה וחנות לממכר שוקולד (שוקולטרי) הוא מקום קטן וייחודי המעוצב באינטימיות מפתה עם הרבה חום, ורוד ובורדו אירופאי שמזכיר בית קפה אינטימי באירופה. במקום מוצגות לראווה מגוון יצירות שוקולד וניכר שבכל פרלין הושקעה אהבה אמיתית ומגע ידי אומן.
לאחרונה הגיעו למקום פרלינים מיוחסים תוצרת וולרונה, שם שחובבי שוקולד רציניים וודאי מכירים כבר. בין הפרלינים תוכלו לטעום פרלין קפה ואפילו פרלין עם אלכוהול נוזלי, טעם נדיר ונכחד, רק במותק.

מותק
הנדיב 19,על דרך היין - בדרך היורדת מהמדרחוב לכיוון היקב, זיכרון יעקב
טלפון: 04-6292918


עוגת מוסים בבדולינה

את המקום החביב הזה בגדרה המתמחה בעוגות, מנהלות יחד אם וביתה. קינוח השוקולד הנבחר בבדולינה היא עוגת בדולינה:
עוגת שוקולד אישית שמורכבת ממוס שוקולד מריר ומוס קפה, בציפוי גנאש שוקולד. את העוגה ניתן להזמין גם במידות גדולות יותר, הביתה.

בדולינה
הבילויים 7, גדרה
טלפון: 08-8680463
פקס: 08-8681463