לחם בשר הרצליה

ארץ ישראל הישנה וסטייקים ארגנטינאים בריידל ביסטרו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   בימי חמישי התפתחה כבר מסורת (תשע שנים ברציפות) של ערבי זמר עברי עם קהל מזמרים קבוע ונאמן המלווה בפסנתר חי ע''י פסנתרן-זמר המזכיר בקולו הצרוד, כך נשבעו לנו, את לואי ארמסטרונג האגדי.

הנסיעה לזיכרון, שהחזירה אותנו בבת אחת לימי הטיול השנתי בבית הספר כילתה את נושאי השיחה בינינו, מה שהתברר כבעייתי בהמשך, משום שהתכונה המאפיינת את הביסטרו-פאב ''הריידל'', היא שלא ניתן להתחבא מאחורי
עשן סמיך, אורות מהבהבים ודציבלים גבוהים במיוחד, המקום חף מגימיקים בעיצוב, באוכל ובאווירה הכללית. בקיצור, לא לחוששים משיחה.

הביסטרו שוכן במבנה בן מאה שנה ששופץ בעיצוב עץ פשוט. המקום קטן ואינטימי אך התקרה הגבוהה יוצרת תחושת מרחב גדול יחסית המקום מואר היטב ומוזיקת הרקע ברוח המקום מורכבת בעיקר מאולדיז -''המלך'' וחברים. הריהוט בעץ מלא ובהיר מעניק הרגשה
ביתית אפשר לשבת על הבאר בערב של שתייה או סביב שולחנות לארוחה.

בימי חמישי התפתחה כבר מסורת (תשע שנים ברציפות) של ערבי זמר עברי עם קהל מזמרים קבוע ונאמן המלווה בפסנתר חי ע''י פסנתרן-זמר המזכיר בקולו הצרוד, כך
נשבעו לנו, את לואי ארמסטרונג האגדי.

למנות ראשונות: מרק היום, אמפאנדאס בשריים או צמחוניים, סלטים שונים ופלטות של גבינות נקניקים או מטוגנים. עיקריות: קישים בסגנון כפרי עם גבינות צאן ובעיקר מגוון רחב של בשרים עליהם . גאוות המסעדה. מומלצת במיוחד היא מנת האנטריקוט בשמנת.

בתור בנים למשפחה ארגנטנאית, לא דרוש הרבה כדי לעורר את בלוטות הרוק שלנו - הבו לנו פרות צלויות. הצצה מהירה בתפריט גילתה לעינינו את סטייק האנטריקוט וביקשנו שיובל אחר כבוד אל הגריל. צורת ההגשה עשתה כבוד לסטייק, הוא לווה בתפו''א אפוי וסלט ירקות, מה שאפשר בדיקה אמיתית של איכות הבשר והצלייה ללא פתרונות קוסמטיים, רטבים וכו' ואכן, אנטריקוט עגל משובח מבשר בקר טרי הנצלה על גריל פחמים בסגנון דרום אמריקאי – מנה בשרית כמו שצריך. טל, האיש על הגריל, עשה עבודה טובה, תאמינו לנו – למדנו בבית.

גדי בעל הבית, עשרים שנה בעסק, מספר לנו על אירועים המתקיימים בסמוך למסעדה בחצר אחורית יפה מרוצפת אבן- עד 150 איש בעונה מאי – ספטמבר.
תפריט האירועים מורכב לפי טעמו האישי של בעל השימחה, מוגש בסגנון בופה, על בסיס בשרי בסגנון אסאדו דרום אמריקאי על גריל פחמים או על בסיס גבינות.

הריידל ביסטרו
בימי חול פתוח מ- 19:00, שישי 11:00 ,שבת 12:00
מדרחוב המייסדים
04-6390853

לחם בשר הרצליה אירועים חדש