לחם בשר הרצליה

בוקר שמשי בקפה ג'ו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 הראפ היה טעים מאוד, הבצק המגולגל בשילוב הסלמון והגבינה היה נעים מאוד לחיך ונתן הרגשה מעודנת ולא כבדה לארוחת הבוקר

בגני תקווה, במרכז מסחרי קטן, עומד כבר שנה בית קפה השייך לרשת קפה ג'ו, הידועה בקפה המשובח שלה. ביקרנו שם ביום שישי שמשי מהרגיל לעונת החורף, והאווירה הייתה חמימה וביתית למרות שהמקום היה מלא עד אפס מקום. אולי זו הפרובינציה, והגיוון מבתי הקפה של העיר הגדולה, אך האווירה ששלטה הייתה אינטימית וחמימה.
המקום מציע ארוחת בוקר (כל היום) במחיר מאוד אטרקטיבי של 34 ₪ השובר את המחירים בשוק. הארוחה כוללת 2 ביצים, ירקות, גבינת שמנת, גבינת פטה, לחם וחמאה, קונפיטורת הבית, מיץ סחוט ו...קפה. בהחלט דיל מצוין.
למרות שכמעט התפתיתי לארוחה, הזמנתי ראפ- בצק דק ומגולגל שהכיל סלמון מעושן עם גבינת שמנת, עירית ולימון. הראפ היה טעים מאוד, הבצק המגולגל בשילוב הסלמון והגבינה היה נעים מאוד לחיך ונתן הרגשה מעודנת ולא כבדה לארוחת הבוקר. הקפה שהוגש היה מצוין, ולדברי אסי, מנהל המקום, עד השעה שבה הגענו (11.00 בבוקר), כבר נמכרו 8 ק''ג של תערובות קפה. הוא סיפר שלקפה נוהרים רבים בשביל לקנות תערובות למכונות הביתיות שרק מתרבות לאחרונה בבתים הפרטיים. בבית הקפה יש אפשרות גם לשתות קפה עם אחוזי שומן נמוכים וכן עם סויה אשר ניסיתי והיווה הפתעה אמיתית בשל טעמו המשובח.
בקינוח התנסיתי בשתי עוגות שונות במרקמן. הראשונה שכנעה את מצפוני השחוק שהיא בכלל מזינה, ולא מזיקה שכן זו עוגת בריאות! מדהימה עם גזר ותבלינים. העוגה השנייה כבר לא יכלה להצדיק את התירוצים של עוגה מירק/פרי מלאי ויטמינים שכן מדובר היה בגנאש לבן שחיתותי להפליא עם ציפוי שוקולד. לאחר שאכלתי אותה, מצפוני היה שקט שכן גם שחיתות צריך לבחור בקפידה, ואכן מדובר בחתיכת מצטיינת אשר הוציאה מגרוני קולות עונג של שבת.
במקום יש מגוון רחב של עוגות ממאפיית טושה הכוללות עוגות בחושות כגון גזר, אספרסו ובננה, ועוגות יותר מושקעות עם ציפויי שוקולד וטקסטורות מורכבות. בקרוב מבטיח אסי, גם יתחילו לאפות במקום לחמים ופוקאצ'ות אשר יתנו למקום עוד יתרון ביתיות, וכן פסטות אשר יתווספו לתפריט.
למי שרוצה בית קפה טוב ואיכותי, קפה ג'ו שבגני תקווה הוא אופציה מצוינת. גם קפה מבית טוב ואמין עם ותק של שנים, יחד עם פריפריאליות נעימה ושכונתית, כזאתי שנעים לשבת בה בצהרי יום שישי ובכלל...

לחם בשר הרצליה אירועים חדש