לחם בשר הרצליה

רוזמרין - ארוחה חלבית בחצר ירושלמית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 הצעה מעניינת היא העסקית של רוזמרין- בין השעות 12:00-17:00 ניתן לקבל מבחר סוגי דגים ב- 50 ₪ בלבד לאדם. לרוזמרין אחזור ביום חמים, כדי לשבת בגן וגם לבדוק את מנות הדגים.

רוזמרין היא מסעדה חלבית וכשרה, הממוקמת באזור בתי המלון בלב ירושלים ומזמנת למבקר בה חוויה מיוחדת, פסטורלית ושונה. הישיבה בתוך גן הסכוך בעצי תות בני 200 שנה, לאור תאורה ירוקה ולצד מזרקה עם דגים שמהווה חוויה לילדים. האפשרות המפתה של התרחקות מהמולת העיר מבלי להתרחק מהעיר כלל, מתאפשרת כאן בכל עונות השנה.

התפריט עשיר ומגוון וכולל את כל מה שאין בו בשר: מרקים, סלטים, פשטידות, פיצות, פסטות ודגים. אני הזמנתי רביולי בטטה ארבע העונות וארוסתי פאי גבינה ובצל. עם השתייה קיבלנו לחם טרי ומתוק שנראה אפוי במקום עם חמאת שום. המנות הגיעו מעוצבות על הצלחת, ואת הסלט ליווה רוטב רוזה ורוד וחלק.
הרביולי ממולא בבטטה ברוטב גבינות היה טוב- הוא התגלה כרוטב עדין בטעמים ולא כבש את טעמי הרביולי עצמו. למנה אחרונה הזמנו ביחד עוגת גבינה פירורים על בסיס טורט ולא בצק פריך, עוגה שונה וקלילה.

קשה שלא לחשוב עד כמה המקום הזה מתאים לאירוח אירועים. הוא יכול להכיל 200 מוזמנים, ומושלם לסעודת בר- מצווה, מיד לאחר הכותל.
הצעה מעניינת היא העסקית של רוזמרין- בין השעות 12:00-17:00 ניתן לקבל מבחר סוגי דגים ב- 50 ₪ בלבד לאדם.
לרוזמרין אחזור ביום חמים, כדי לשבת בגן וגם לבדוק את מנות הדגים.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש