Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדות רומנטיות בצפון באווירה בלתי נשכחת

מסעדות רומנטיות בצפון


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חלקה הצפוני של ישראל הוא אזור קסום במיוחד: בין אם מדובר בגליל העליון שכולו פסגות רבות הוד וירוק מכל עבר, בין אם עמק יזרעאל על המרחבים מעוררי ההשראה שלו, בין אם חיפה הנעימה והרבגונית, בין אם ערים ייחודיות דוגמת עכו ונצרת ובין אם אזור החוף הצפוני - בכל חלק וחלק של הצפון ממתינים לכם שלל לוקיישנים מרגשים, ובהתאם גם לא מעט מסעדות רומנטיות להפליא.

ביקור באחת מאותן מסעדות רומנטיות בצפון הוא תמיד חוויה מוצלחת במיוחד, הן מהבחינה הקולינרית, הן מבחינת העצמת הרומנטיקה בחיינו והן באופן כללי, כך שכדאי לחפש מקום כזה במטולה, בקרית טבעון, בראש פינה, ברמת הגולן או בזכרון יעקב וגם כשמחפשים מסעדות בחיפה המלצות על מקומות באווירה רומנטית
תמיד מתקבלות בברכה.

לוקיישנים ייחודיים


אחד היתרונות הבולטים של מסעדות בצפון הוא הלוקיישנים הייחודיים שמאפשרים המרחבים הכפריים הרבים. כך לדוגמה "שלו ביער" השוכנת, כפי שניתן להבין משמה, בלב יער (בקרית טבעון), דוגמה אחרת היא "קדירת המכשפה והחלבן" שנבנתה על צלע הר ביישוב נמרוד ומשקיפה אל בריכת רם וישנן עוד דוגמאות רבות כמו למשל "בלה" בבית שערים, "אדלינה" בכברי, "רוטנברג" בקיבוץ גשר והלוקיישנים הייחודיים שמעצם הווייתם יוצרים אווירה רומנטית עוד רבים רבים ובאמת כמעט אינסופיים.

מסעדות רומנטיות בצפון - את חיפה ניסיתם?


חיפה, העיר השלישית בגודלה בארץ, נהנית משילוב מיוחד של ים והר, ובשנים האחרונות הפכה למעצמה קולינרית. כשמחפשים מסעדות בחיפה כרמל הוא האזור שכדאי להתחיל בו אם כי גם אזור הנמל למשל הפך למוקד בילויים, בשכונת הדר תמצאו לא מעט בתי אוכל בעלי אישיות מרתקת וכך גם בוואדי ניסנאס, והמושבה הגרמנית שהיטיבה להשתמר כמו גם להתחדש מציעה אף היא מסעדות מלבבות מאוד - כך שלכל מי שמחפש מסעדות רומנטיות בצפון כדאי לקחת בחשבון גם את עיר הכרמל היפה.

זכרון יעקב


אם מבחינת מסעדות בחיפה מוריה היא הציר המרכזי לבילויים רומנטיים הרי שבזכרון יעקב ממתין לכם רחוב המייסדים, רחובה הראשי של המושבה הציורית.
לאורך רחוב זה פזורות לא מעט מסעדות וכן בתי קפה שבכולם שוררת אווירה רומנטית שכן זכרון יעקב כולה טבולה בנחת ושלווה שבשילוב אוכל מוצלח מתורגמים חיש קל לחוויה רומנטית.

השגשוג הקולינרי של הישוב הצנוע הוביל לפתיחתן של מסעדות גם ברחובות הסמוכים, ובאופן כללי מומלץ בחום לא להסתפק בארוחה, טעימה ומשמחת ככל שתהיה, אלא לשוטט במושבה החביבה - והמהדרין אף יוסיפו טיול בסביבתה שגם הוא יעצים את הרומנטיקה בחייהם.

המיוחדים


כשם שבכל מסעדה ישנו תפריט מיוחדים כך גם אזור הצפון, שכאמור הינו ייחודי באופן כללי, מציע מספר אופציות קולינריות מיוחדות במיוחד.
אחת התופעות המרתקות בהקשר זה הוא המסעדות הפועלות בבתים פרטיים. הטרנד הוא בעיקר תוצר של שפים רבים ובשלנים מדופלמים שהעתיקו את מושבם לצפון, או שגדלו באזור זה, ואשר לא מעוניינים במחויבות הטוטאלית של מסעדה מסחרית שפתוחה מסביב לשעון אלא משתפים ביכולות הקולינריות שלהם קהל מצומצם יחסית בשעות פתיחה מוגבלות. התוצאה היא חוויה אינטימית מאוד ועל כן גם רומנטית להפליא - ותוכלו ליהנות ממנה בין השאר ב"בית רונא" במושב כחל אשר משקיף על הכנרת מצפון, ב"בית גני" שביישוב הקהילתי אשרת (הסמוך לנהריה) וב"בית של דורון" בכפר ורדים.

הפריחה הקולינרית במגזר הערבי


אופציה נוספת של מסעדות רומנטיות בצפון היא אלה של שפים בני המגזר הערבי, שנהנים מחיבור עמוק ושורשי לאזור ולחומרי הגלם המאפיינים אותו.
במיוחד מתבלטות מסעדות שף שמציעות מאכלי גורמה ובה בעת משמרים את הפשטות המבורכת של המטבח הערבי. כך למשל מגדלנה שבצומת מגדל, כך "עזבה" בכפר ראמה וישנן עוד דוגמאות רבות למגמה חיובית זו.