Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב שכדאי להכיר

מסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אמנם בכל רחבי הארץ נפתחות כל העת מסעדות רבות מכל גווני הקשת הקולינרית, אבל גם כך עדיין תל אביב היא נושאת הדגל - דגל החיים הטובים, שכוללים כמובן גם ארוחות מושקעות במיטב המסעדות. הרבגוניות שמאפיינת את תל אביב באופן כללי באה לידי ביטוי גם מבחינה קולינרית, ויש בה פשוט הכל: מסעדות שמגישות אוכל מכסיקני, וקובני, וכמובן איטלקי וצרפתי, כל המטבחים של המזרח הרחוק מיוצגים אף הם בעיר הזו, מסעדות כשרות יש בשפע, ולא פחות מכך אופציות ידידותיות לטבעונים וגם כל טרנד קולינרי בעולם מוצא את דרכו חיש קל לעיר החוף התוססת.

בהתאם ישנן גם לא מעט מסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב כך שמדובר בחוויה שכל אחד יכול ליהנות ממנה.

ביקור משתלם במגוון מסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב


אמנם ישנן מסעדות שף בתל אביב שגובות עבור ארוחה אחת סכומים שמספיקים לקניית אוכל למשפחה שלמה למשך חודש, אבל כאמור לצידן פועלים לא מעט מוסדות אוכל איכותיים ולא יקרים.

כשמחפשים מסעדות מומלצות בתל אביב לא יקרות, חשוב קודם כל להחליט על כיוון: אופציה אחת היא להתחיל מסגנון אוכל מועדף ולחפש בו מקומות לא יקרים וכן איכותיים (למשל בתי סושי שלא צריך משכנתא כדי לאכול רול), אופציה אחרת היא להתחיל מלוקיישן ולחפש בו מסעדות ידידותיות למשתמש גם בפן הפיננסי (למשל בנמל המחודש, לאורך דיזינגוף ששוב הפך אופנתי להפליא או בשוק הפשפשים ביפו) ואפשר גם פשוט להחליט שמחפשים מסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב ונותנים לאינטואיציה להכתיב מקום וסוג אוכל.

מחיר אטרקטיבי כקונספט


למרות הדימוי היקר של החיים בתל אביב (דימוי שיש לו כמובן אחיזה בלתי מבוטלת במציאות, ובעיקר מבחינת עלות הדיור), קמו בה בשנים האחרונות לא מעט מקומות שהקונספט שלהם הוא מחיר משתלם במיוחד. כך קינג ג'ורג' (שכפי שניתן להבין משמה שוכנת ברחוב המלך ג'ורג' בלב תל אביב, מול גן מאיר, ושלאור הקונספט החכם כבר הפכה לרשת), כך השדרה 34 (שנמצאת בשדרות בן גוריון, בין בן יהודה לדיזינגוף), כך גוצ'ה הסמוכה שמוכיחה שאפשר לתמחר פירות ים באופן שפוי וישנן גם מסעדות כשרות בתל אביב שהתוכנית העסקית שלהן מבוססת על מחירים נוחים שימשכו קהל רחב מאוד - וכך קורה.

הקסם של המסעדות השכונתיות


תל אביב היא לא רק מתחמי בילוי אופנתיים אלא גם לא מעט שכונות במובן הטוב ביותר של השכונה. בכל אותן שכונות תוכלו למצוא מקומות מומלצים - וזולים מאוד (כשהמחיר לא בא על חשבון האיכות).

בפרט קיימת האופציה המלבבת הזו בשכונות הדרומיות והמזרחיות של העיר, וכך למשל פלורנטין גדושה בבתי אוכל ייחודיים וטעימים מאד ("שוקו לולו", מסעדה איטלקית מתוקה בשם "פסטה פלורה", ה"גרין שאק", ה"קאימק", "וושינגטון", ה"בר קיימא" שהוא לא רק מסעדה אלא גם מוסד ועוד ועוד). בשכונת שפירא תוכלו ליהנות בקפה שפירא שמושך אליו קהל מגוון מאוד, בביצרון ממתינה לכם "פיצרון" (שמגישה לא רק פיצות) וגם ביפו ניתן למצוא לא מעט מסעדות שמאירות פנים לאורחים ושמעלות חיוך על פניהם גם בשלב הגשת החשבון (לדוגמה "אבו אל עבד" הוותיקה ברחוב יפת).

איך סבלנות מובילה לביקור משתלם במיוחד במסעדות מומלצות ולא יקרות בתל אביב?


כאמור ישנו שפע של מוסדות קולינריים מוצלחים עם מחירים נוחים ולא קשה למצוא מסעדות מומלצות בתל אביב לא יקרות.

ומה עושים אם רוצים לאכול במסעדה מדוברת אבל כזו שרמת התמחור בה יקרה מדי לכיסכם? מחכים בסבלנות. כמעט כל המסעדות בתל אביב מציעות מעת לעת מבצעים מפתים שמאפשרים גם למי שלא נמנה על קהל היעד הטבעי שלהן ליהנות מארוחה בהן.