Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מגוון רחב של מסעדות ברחובות עם חדר פרטי

התפתחותן של מסעדות ברחובות עם חדר פרטי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

רחובות היא אחד הישובים הוותיקים בארץ, כשכבר ב-1890 התיישבו על קרקעות שרכש במקום יהושע חנקין עולים בני העלייה הראשונה. בתחילת הדרך הייתה זו מושבה מנומנמת וכך למשל כשהייתה בת 25 מנתה רחובות פחות מ-1,000 איש (ולעומת זאת הייתה גדושה בפרדסים). לקראת סוף המאה ה-20 נהנתה העיר מתנופת פיתוח משמעותית, שנמשכת וביתר שאת גם במאה הנוכחית ובסוף 2013 כבר נספרו בה כ-125,000 איש.

אחד המאפיינים של הצמיחה הרחובותית המרשימה הוא הפריחה הקולינארית שחווה העיר שבלב השפלה, בין נס ציונה ליבנה: עשרות מסעדות ובתי קפה נפתחו בה ומשרתים את תושביה, את העובדים בה וגם אורחים רבים המגיעים למסעדות ברחובות בזכות המוניטין שלהן (או ליתר דיוק מסעדות ברחובות ונס ציונה, שכן פארק המדע קרית וייצמן, שמהווה את אחד המוקדים הקולינאריים הבולטים, משתרע על שטח שחלקו בתחום השיפוט של רחובות וחלקו בתחום השיפוט של נס ציונה).

באופן טבעי, הפריחה הקולינארית הביאה לכך שישנן גם שלל מסעדות ברחובות עם חדר פרטי - לשמחת בני העיר שרוצים ליהנות מאירוע משמח ומרגש וכמובן שלא רק הרחובותים מנצלים את האופציות שמציעות מסעדות אלה.

הפריחה הקולינארית של רחובות


קשה לשים את האצבע על נקודת זמן מדויקת שבה פרצה המהפכה הקולינארית בעיר והחלו לצוץ עוד ועוד מסעדות ברחובות עם חדר פרטי, אולם מה שבטוח הוא שכיום מציע הישוב הוותיק מבחר רחב מאוד של אפשרויות בילוי קולינאריות.

בין השאר תוכלו למצוא בה מסעדה אתיופית שמביאה את הטעמים האותנטיים של מטבח ייחודי זה (ללה), מסעדה המציגה את קסם הבישול המודרני ומיטיבה ליצור מטעמים ייחודיים (אמיליה), אטליז שהפך לאחד המוסדות הרחובותיים המוכרים ביותר (מו ומו), בר שכונתי במובן המשמח ביותר והטעים ביותר של השכונה (שיפקה), פאב אירי (דבלין), מסעדה מרוקאית (אורו) ועוד ועוד.

המגוון הרחב הביא לכך שכל אחד יכול למצוא את מבוקשו - בין אם מדובר במסעדה המתמחה בבשר ובין אם בכזו שהתפריט שלה ידידותי במיוחד לטבעונים, בין אם החיפוש הוא אחר מסעדות ברחובות כשרות לפסח ובין לסוגיית הכשרות אין חשיבות בעיניכם, וכו'.
מבחינת הלוקיישנים, ישנם שני מוקדים עיקריים: רחוב הרצל, הלא הוא הרחוב הראשי של רחובות, והרחובות הסמוכים לו, ופארק המדע בצפון העיר (ושחלקו כאמור נמצא בתחום נס ציונה) - פארק שאמנם תוכנן בעיקר כמרכז עסקים ובפרט כאלה בעלי זיקה למדע חדשני, אולם כיום הוא הומה אדם גם בשעות הערב.

איך לבחור מבין כל האפשרויות של מסעדות ברחובות עם חדר פרטי?


ריבוי האופציות של מסעדות ברחובות עם חדר פרטי מאפשר לכל מי שעורך אירוע, בין אם פרטי ובין אם עסקי, בין אם רחב היקף ובין אם אינטימי באופיו, למצוא את המקום המתאים לו ביותר.

הפרמטר הראשון אותו עליכם לקחת בחשבון בבואכם לבחור מסעדה רחובותית עם חדר פרטי הוא באופן טבעי גודל החדר: ישנן מסעדות המתאימות מבחינת המקום ומבחינת אופיין לאירועים רבי משתתפים וישנן מסעדות לאירועים קטנים. הדבר השני שיש לבחון הוא מידת הגיוון בתפריט האירועים של המסעדה - ככל שאפשרויות הבחירה רבות יותר, כך מובטח לכם שכל אורחיכם ייצאו מהאירוע שבעי רצון. עוד מרכיב חשוב במיוחד הוא רמת השירות, ועל מנת להתרשם ממנה בקשו להתארח באירוע בסדר גודל דומה לשלכם או לחילופין לקבל שמות של לקוחות שמוכנים להמליץ על המסעדה.

אגב, מבחינת חלק ניכר מהמסעדות ברחובות משלוחים הם חלק בלתי נפרד מהשירות, כך שגם אם אתם עורכים אירוע צנוע אצלכם בבית (או בחברה) תמיד תוכלו להפקיד את האחריות על הפן הקולינארי בידי אחת מאותן מסעדות - ולדעת שהאירוע יהיה טעים ונעים במיוחד.

סופרה ראשון לציון
לחם בשר הרצליה אירועים חדש