מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

הפתעות מתוקות (ולא רק) באדוארדו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

תמיד האמנתי שהאוכל משמש כתירוץ מיותר להגיע לקינוחים, ומהווה לשוחרת מתוק שכמותי פרומו ארוך ודי מיותר. קינוחים טובים מצליחים להוציא ממני אנחות עונג ששום סטייק או פסטה מצוינת לא יתחרו בהן, השף של אדוארדו, אייל פרץ, מציג את סדרת הקינוחים החדשה והחדשנית

.

החדשני

שילוב של סופלה גבינות עיזים מכוסה בגנאש ריבת חלב . הסופלה מוגש חם, ולצדו גלידת תמרים קרה שנותנת את המגע הקליל למנה. טעם הגבינות מורגש בחוזקה כאשר ריבת החלב מעדנת את הדחיסות שלהן ואת טעם ה"צאן" המוכר. קינוח לכתוב עליו הביתה.

המושחת
"פסיון אלו"- מדובר במנה שמספיקה בהחלט לזוג, מפוארת ומרשימה ויזואלית. מדובר בשכבות מעוגלות דקות של שוקולד דחוס, כאשר ביניהן מפרידה קצפת עם חלבה ומעליהן פילטים של תותים ובננות. את הר השחיתות הזה מלווה רוטב של יין אדום מתקתק עם גינג'ר שנותן את הטוויסט בטעם.

המפתיע

"קרם קוקוס"- מדובר בקרם ברולה בטעם קוקוס שמעוטר בבננות מקורמלות. ההפתעה היא בהחלט בטעם הקוקוס, למרות שהמנה נראית כקרם ברולה לכל דבר.

המיוחד

המנה בה גאה ביותר השף היא קודם כל חיזיון אסטטי: אננס חצוי אשר בתחתיתו מושקע סורבה קוקוס, ומעליו מונחות קוביות אננס טרי מקורמלות בקוניאק. משום שחתיכות האננס חמות, הסורבה נמס,והמנה הופכת למעין מרק קוקוס כאשר הפרי עצמו משמש כקערית לו. המנה קלילה ופירותית, ולכן לא מכבידה לאחר הארוחה. היא אינה מכילה גם שחיתויות משמינות ולכן גם ידידותית לשומרי המשקל שבינינו.

בין שאר הקינוחים ניתן למצוא גם את האגף השוקולדי בו יש את הפונדנט שוקולד חם עם גנאש שוקולד לצד גלידת וניל צרפתית, ובניגוד לה יש גם מנת שוקולד קרה: מרקיז שוקולד דחוס וחתיכות פיסטוק קלוי המוגשות עם סורבה קוקוס.

אדוארדו
יהודה הלוי 87, תל אביב
טלפון: 03-5608088