Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדת לחם בשר ירושלים

שילוב טעמים מנצח במסעדת לחם בשר ירושלים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מסעדת לחם בשר ירושלים היא חיבור - חיבור מוצלח בין לחם לבין בשר וחיבור לא פחות מוצלח בין ישן לחדש. השילוב בין עולם הבשר לבין עולם הלחם בא לידי ביטוי כמובן בתפריט, ואילו המיזוג של החדש והישן הוא תוצאה של המיקום במתחם התחנה הראשונה, שהפך לאחד האזורים הטרנדיים בבירה.

המסעדה פתוחה בימי חול בין השעות 12:00 ל- 23:00, בימי שישי עד השעה 15:00 ובשבתות החל מצאת השבת. המקום כשר למהדרין.
 

שכפול של ההצלחה מתל אביב - בתוספת ייחודיות ירושלמית


לחם בשר ירושלים נפתחה בעקבות ההצלחה של לחם בשר תל אביב (השוכנת גם היא במתחם בילויים אופנתי במיוחד, נמל תל אביב). יחד עם זאת לצד שכפול הקונספט המוצלח, השילוב בין נתחי בשר מובחרים לבין טאבון שמפיץ ניחוחות אפייה משכרים לכל עבר, זכתה האחות הצעירה לטאץ' ייחודי (שכן בדיוק כפי שמבחינת מסעדות בירושלים מחנה יהודה משרה אווירה מסוימת ומובחנת כך גם מתחם התחנה הראשונה).
 
מתחם התחנה הראשונה הפך מייד עם פתיחתו המחודשת בשנת 2013 (במקום שבו שכנה תחנת הרכבת הראשונה של ירושלים, בסוף המאה ה-19) לצומת של תרבות, אמנות, בילויים וקולינריה עכשווית. לצד המסעדות והפאבים מתקיימים בה אירועי תרבות רבים דוגמת סרטים לאור ירח, פסטיבלים שונים, תערוכות ועוד, וכן פועל בה יריד אומנים ממגוון תחומים.
 

לחם או בשר? גם וגם!


הקונספט של לחם בשר ירושלים, הן הסניף התל אביבי והן זה הירושלמי, פשוט ומבריק גם יחד: למה שתהיינה מסעדות המתמחות בבשר ומאפיות המתמחות בלחמים, אבל לא יהיה מקום שמגיש את שני סוגי המאכלים הכל כך אהובים?
 
בהתאם, התפריט של לחם בשר ירושלים כולל מנות כמו לחמע'גון כבש (עם ירקות שורש, זיתי קלמטה, פלפל קלוי ומטבל טחינה), קרפצ'יו סינטה (בעיטור פיסטוקים קלויים), אנטריקוט (נתח מובחר אשר מיושן במקום), סנייה טלה (בישול ארוך של בשר טלה עם מבחר תבלינים ארומטיים וכן פלפל קלוי, ירקות שורש, צנוברים וטחינה, והכל על מצע קרם חצילים) ועוד.
 
עוד כולל התפריט מנות גם למי שמוותר על הבשר, ובהן סלט קינואה וחציל על האש, וכן מבחר רחב של קינוחים שבהם ניתן לציין את הקרמבל תפוחים, הפ רופיטרול והקן קדאיף.

את החוויה משלים הטאבון שניצב בלב המסעדה, ואשר מבטיח טריות מקסימלית של המנות וטעמים משובחים, ובנוסף משתף גם את חוש הריח של האורחים בחגיגה.
 

מגוון אפשרויות בילוי


מאפיין נוסף של לחם בשר ירושלים הוא היותה מתאימה למגוון צורות בילוי: ישנם בה מתחמי ישיבה שונים שבכל אחד מהם החוויה אחרת, וכך ישנם שולחנות משותפים (באזור של הבר) ובמקביל פינות ישיבה אינטימיות המתאימות לבילויים רומנטיים יותר.
 
על כך יש להוסיף כאמור את הקסם של מתחם התחנה הראשונה, ששינה את מפת הבילויים בעיר הבירה (עד לפתיחתו בכל הקשור אל מסעדות בירושלים תלפיות, מרכז העיר ועמק רפאים היו המוקדים הקולינאריים העיקריים).
 

אירועים בלחם בשר ירושלים


ישנן לא מעט מסעדות בירושלים מומלצות לאירועים, שהרי עיר הבירה לא רק מציעה אוויר הרים צלול כיין, אווירה ייחודית וארכיטקטורה מרתקת, אלא גם מבחר אפשרויות בילוי קולינאריות כיאה לעיר בעלת מספר התושבים הגדול ביותר בארץ.
 
לחם בשר היא אחת האופציות היותר מרנינות, בזכות הבשר המובחר, הלחמים המשובחים, הלוקיישן המוצלח והניסיון הרב של אנשי המסעדה באירוח אירועים. בחדר הפרטי של לחם בשר ירושלים ניתן לקיים אירועים של עד 30 איש, ואם סוגרים את המסעדה כולה לטובת אירוע, הרי שניתן לארח עד 100 איש.

עסקיות משתלמות


העסקיות של לחם בשר ירושלים כוללות מנה ראשונה, מנה עיקרית ותוספת לבחירה. עלותן בין 79 ש"ח לבין 119 ש"ח והן מוגשות עד השעה 17:00.

סופרה ראשון לציון
לחם בשר הרצליה אירועים חדש