מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > מסעדות מומלצות> מסעדות בחיפה כשרות לפסח

מסעדות בחיפה כשרות לפסח


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אם אתם, כמו הרבה ישראלים אחרים, יוצאים בחופשת הפסח לנופש בצפון ובפרט בחיפה, אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על שורה של מסעדות כשרות לפסח שנמצאות בעיר. כפי שתראו מיד חלק מן מהן נחשבות למסעדות מומלצות בחיפה בכל ימות השנה, וכך גם בפסח.

לפני שנתחיל להציג בפניכם שורה של מסעדות כשרות בצפון, בדגש על חיפה, המלצות ומידע נוסף, חשוב לנו להבהיר נקודה משמעותית. כאשר מדובר על מסעדות בחיפה כשרות לפסח, הרי, בדומה לכל המסעדות הכשרות לפסח בישראל, זה מתחלק בדרך כלל לשני סוגי כשרות, אם אפשר להגדיר זאת כך. הראשונה, היא של מסעדות שמוכרות מצות במקום חמץ, אך ממשיכות להגיש בכלים רגילים וכן לא בהכרח ביצעו ניקיון פסח במטבח. כלומר הם לא מוכרות חמץ אך מעבר לכך הן מתנהלות בנוהל רגיל לגמרי. סוג אחר של כשרות הוא קפדני יותר, הכוונה למסעדות שלא מוכרות חמץ, החליפו לכלים כשרים לפסח, ועשו ניקיון לכשרות המטבח. במסעדות אלו, תוכלו למצוא תעודת כשרות שמיידעת את קהל הלקוחות שהמסעדה כשרה לפסח.


בדומה לערים אחרות בישראל, גם בחיפה אפשר למצוא מסעדות שמגישות מצות למי שמעוניין לצד לחמים, מן הסתם אלו אינן מסעדות כשרות לפסח. מסעדות אחרות, נסגרות בפסח, מסיבות כלכליות ואחרות. אז אם אתם שמעתם על מסעדה טובה בעיר ואתם מתכוונים להגיע אליה במהלך החג, רצוי לברר קודם לכן האם היא פתוחה.

המלצות על מסעדות בחיפה כשרות לפסח


נתחיל ברשותכם במסעדות רשתיות, כלומר מסעדות שפועלות בכל הארץ באותה מתכונת. מדובר על רשתות שמגישות אוכל כשר לפסח. בבתי קפה ומסעדות אלה, תיהנו במקום מלחמניות מקמח רגיל, מלחמניות מקמח מצה וכן מצות. מדובר על רשתות דוגמא קפה ג'ו, ארומה, ברוגר ראנץ', קפה גרג, קפה קפה, פיצה האט וכן פפאגאיו מסעדת הבשרים הידועה.


מלבד הרשתות הנ"ל,  לא קשה למצוא מסעדות בחיפה כשרות לפסח. לדוגמא. ברחוב יפה נוף, תמצאו את הסינית הכשרה של נוף, המסעדה מגישה אוכל אסייתי, וכן עורכת משלוחים. עוד מקום כשר לפסח שמגיש אוכל אסייתי עם דגש על יפני, הוא טאיקו, בית התה היפני, שנמצא בצפון העיר, במצפה מכמנים. המקום מציע מנות סושי לצד נודלס ומנות בית קפה רגיל.


מי שמחפש אוכל בינלאומי נרחב, יכול להגיע למרכז דניס שם הוא ימצא את השולחן. במסעדה מגישים אוכל איטלקי, אסיאתי ומנות נוספות ממגוון מטבחים בעולם.


ברחוב יפה נוף, תמצאו סניף של אל גאוצ'ו הארגנטינאית. המסעדה הידועה בזכות תפריט הבשרים הייחודי שלה, מציע בפסח לצד המנות הבשריות, לחמניות מקמח מצה. הבשרים כמובן הם באותה רמה כמו בימי חול.


אם במסעדות בשרים עסקיננו, אזי שבשדרות ההסתדרות תוכלו למצוא מספר מסעדות בשר מוכרות וטובות. לדוגמא שיפודי התקווה במספר 250 ושיפודי כרמל במספר 84. גם כאן, תהנו מלחמים בקמח מצה לצד שיפודים, סטייקים, צלעות, המבורגרים ושלל סלטים.