לחם בשר הרצליה

בישול ורווקים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כן אני רווק, ודוגרי אפילו טוב לי עם זה. ( זה אני שהדודות תופסות כל חג ושואלות ''נו מתי נראה אותך עם כלה?'', ''נו מתי תביא נכדים ??? )

אני לא רואה את עצמי עכשיו בזוגיות. הזוגיות היחידה שיש לי כרגע היא עם האופנוע שלי. ומעבר לכך אני לא מאמין שמישהי תסכים לאכול אותי עם כל הבלגנים שאני עושה.
בתור ילד שבגיל חצי שנה כבר אכל בשר (גרבר אנטריקוט או גרבר אסאדו) קצת קשה לי עכשיו עם הקונספט של להזמין אוכל מבחוץ; יותר נכון קשה לכיס שלי ולמנהל הבנק שלי עם הרעיון הזה.
אז מה עושים ? מבשלים !
יש שמוצאים חברה שתבשל להם, זו אופציה, אם כי לא כל כך אקטואלית בימים אלו, לפחות אצלי. אופציה אחרת היא אימא שמבשלת מראש אוכל שנלקח בקופסאות המאוכסנות במקפיא או במקרר לשעת צורך. נראה אתכם לוקחים אוכל לשבועיים על אופנוע בלי ארגז....
אני בחרתי ללמוד לבשל. זה לא שאף פעם לא בישלתי, אבל מאז שעזבתי את הקן החם של אימא נוספו לרפרטואר שלי מספר דברים, ודוגרי זה עוזר בחיים לדעת להסתדר במטבח.
נשים אוהבות לשמוע שאתה מסתדר במטבח ויודע להשתמש במחבת, מיקסר ועוד כלי מטבח שונים. יש בזה איזה סקס אפיל שגורם לנשים לחייך באופן לא ברור. בחור שרירי עם סינר בטח מככב בפנטזיה או שתיים. אולי זה בגלל שהן מבינות, שוואלה, יש סיכוי שארוחת הבוקר למיטה (שכל הגברים מבטיחים בשלב זה או אחר של החיים) לא תהיה איזה קטסטרופה שצריך לבלוע בחיוך מזויף על הפנים.
כל גבר מנסה להרשים את זוגתו, אם זו אשתו, חברתו או סתם מישהי שהוא יוצא איתה. ארוחה לאור נרות היא קלף בטוח לליבה של אישה, הרומנטיקה...כוסות היין שנוקשות לפני שהשפתיים נושקות...
אם יש לך שתי ידיים שמאליות והדבר הכי מסובך שאתה יודע להכין זה חביתה, שגם כמעט תמיד יוצאת שרופה, אז אתה יכול להזמין אותה למסעדה רומנטית ולהרשים אותה בבחינת האפיצות והבוקה של היין, זו הדרך ללבה...
אבל אם אתה רוצה לראות אם היא באמת רוצה אותך, תבשל לה.
גם אם זה לא יצא כמו של אהרוני סביר להניח שהיא תאהב את זה. דוגרי, ואם לא, יישארו לך שאריות למהלך השבוע.
אז כמה טיפים לרווק המבשל:
א. תמיד תמיד תשמור על מטבח נקי. מטבח נקי הוא חובה מפני שהוא מאפשר לך להתחיל בפרויקט בישול מזדמן ולא צפוי. ( לך תדע מתי מישהי תקפוץ לארוחה ) .
ב. הכלי החשוב ביותר במטבח הוא סכין חדה וגדולה. אם קיבלת מהעבודה סט סכינים במעמד עץ, אפילו אם הם לא חותכים, שמור אותם על השיש בשביל הרושם, וכמובן סכין אחת טובה במגרה.
מה שיכול לעשות רושם חזק יותר הוא חיתוך של בצל או שום. הן מאוד מתרשמות מהטכניקה.
גם אם אתה נשאר עם ריח נוראי הוא יכול לסייע בהסוואת ריחות אחרים... מומלץ.
ג. נסה לגדל ערוגת תבלינים. ערוגה קטנה בה אתה מגדל קצת טימין קצת בזיליקום איזה שתיל נענע או שניים, מאוד מרשים את בנות המין היפה.
משום מה הן מאוד אוהבות את הרעיון, אולי הן רואות אותך מתמיד ומשקיע בערוגה ומשליכות על הזוגיות העתידית שלכם (לך תבין נשים)
ד. קנה תבלינים שמנים וכלי מטבח אקזוטיים. זה תמיד מועיל לרושם שיש לך חומץ בן יין מטוסקנה או איזה מחצלת לעשיית סושי ואפילו ווק מקורי מסין... אם אתה לא יודע להשתמש בהם לא נורא... הרושם מספיק.
ה. דאג לשמור פיצה קפואה, שניצל מוכן, צ'יפס ומנה חמה לסוגיה. אחרי כל הארוחות הרומנטיות והטרראם שתעשה במטבח בשביל להרשים בחורות, גם אתה צריך לאכול משהו.
ו. דברים שלא כדאי שיהיו במטבח... זבל ,תנקה אחריך יא מגעיל; קופסאות שימורים פתוחות ,אם נשארו לך, שים בכלי מיוחד, סירים ומחבתות מלוכלכים, ללא קשר לקטע הוויזואלי והריחני.. זה הורס אותם; כלים לא שימושיים, אל תאגור סתם ג'אנק זה אוסף לכלוך ותופס מקום שתצטרך בשביל דברים שימושיים (בחייאת כמה מצקות אתה צריך ???).
ז. והכי חשוב שתמיד יהיה במטבח בקבוק יין או משקה אלכוהולי אחר, חוץ מבירות (המלצה שלי, וודקה או ויסקי) זה טוב כדי להכין איזה דרינק ככה בסטייל, או בשביל לדפוק את הראש אחרי שהיא זרקה אותך.

בהצלחה.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש