מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > טיפים> מסעדות ביפו בשבת

מסעדות ביפו בשבת


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ביום שבת של שמש נעימה, אתם יכולים לקחת את הילדים לטייל ביפו, להתחיל בטיילת, להמשיך לנמל, משם לעיר העתיקה, כיכר קדם, אל מתחם השעון ושוק הפשפשים. אנחנו כאן בשביל לספר לכם איפה אתם יכולים לאכול

בדומה לאחותה הגדולה, גם יפו היא עיר ללא הפסקה, אפילו בשבת. מי שמבקר בעיר בשבתות יכול ליהנות ממגוון רב של חנויות שפתוחות, כולל חנויות בגדים ותכשיטים, מגוון פעילויות ביניהן פעילויות לילדים וכן לא מעט מסעדות ביפו פתוחות בשבת. רק צריך לבחור מתוך המגוון, איפה אתם רוצים לאכול.

לפני שנספר לכם על כמה מן המסעדות, חשוב להדגיש, מן הסתם מרבית המסעדות שפתוחות בשבת אינן כשרות, חלקן נמצאות בבעלות של ישראלים מוסלמים או נוצרים, חלקן בבעלות של ישראלים יהודים. סביר להניח שתמצאו מסעדות ביפו בשבת שיש להן תפריט כשר, אך מן הסתם, העובדה שהן פתוחות בשבת אומר שאין להן תעודת כשרות.

היכן ניתן למצוא מסעדות ביפו בשבת

אם אתם רוצים ליהנות ממגוון קולינארי, אתם לא צריכים למהר לחפש מסעדות בתל אביב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע ליפו העתיקה, שם תוכלו למצוא בין הסמטאות ובכיכר קדומים מגוון מסעדות בשרים, דגים, מסעדות איטלקיות ואחרות, שפתוחות בשבת ומציעות לכם תפריטים מגוונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המקום המועדף עליכם. ההמלצה שלנו, לא להסתמך על המזל ולהזמין מקום מראש. ראשית, בחלק מן המסעדות זו חובה ולא יתנו לכם להיכנס אם לא הזמנתם מקום מבעוד מועד, שנית, אתם לא היחידים, סביר להניח, שהחליט לנצל את יום השבת בשביל לקחת את הילדים ליפו. אז אפשר להניח שבכל מקום אליו תגיעו תמצאו אנשים יושבים ומחכים למנות שלהם.
אם אתם מחפשים מסעדות ביפו בשבת, אתם יכולים ללכת לעיר העתיקה שם תמצאו את סרדיניה וסולה האיטלקיות, קרודיליה של ניר צוק, אלאדין הוותיקה, את באבאי ומסעדות רבות נוספות.

אם אתם מעוניינים לאכול בנמל יפו, אז דעו ששם תוכלו למצוא, החל מתשע בבוקר ועד הלילה שוק קולינארי עם מגוון דוכנים וחנויות אוכל, לצידם תוכלו למצוא שלל מסעדות שפתוחות במשך כל השבת. מדובר על רוקח בים, הסניף הצעיר של רוקח 73, הזקן והים הפופולארית, קלימרה ועוד.

מי שטייל ביפו העתיקה ורוצה לאכול מחוץ לאיזור, יכול להגיע לחצר גולדמן שממוקמת על הטיילת בגבול שבין תל אביב ליפו. בעבר ישבה כאן המסעדה "בחצר של פיני" הירושלמית, אך לפני מספר שנים היא נסגרה וכיום יושבת שם מסעדת החצר של גולדמן. אם נשאר לכם כוח, אתם יכולים ללכת עוד מספר דקות ולמצוא מסעדות במתחם התחנה שפתוחות בשבת, שם תוכלו למצוא את האיטלקיה בתחנה, ויקי כריסטיאנה, קפה גרג ומסעדות נוספות.

מי שמחפש מסעדות ביפו בשבת ולא רוצה להגיע לעיר העתיקה, יכול להגיע לרחוב שדרות ירושלים, שם הוא ימצא את הסניף של איציק הגדול, מסעדת בשרים בסגנון של פעם, שמציעה תפריט עם שלל בשרים וסלטים וכן תפריט שמתאים לילדים. עוד מסעדת בשר איכותית שפתוחה בשבת, נמצאת על גבול תל אביב יפו, ברחוב סלמה, רק בשר. מסעדה בה אתם מזמינים את הבשר ישר מעמדת הבשר שנמצאת במקום, שם השף יסביר ויציע לכם מנות שונות. טיפ קטן, מי שמחפש את המסעדה עלול להתקשות למצוא אותה, מאחר ומבחוץ היא מכוסה גדר של עצים ואין אזכור לשמה, אך מבפנים המראה שלה מאוד מרשים והאוכל טעים.

מלבד המסעדות הנ"ל, תוכלו למצוא לאורך שדרות ירושלים ובאיזור שוק הפשפשים מסעדות, בתי קפה וחומוסיות רבות שפתוחות ביום שבת. באופן כללי כפי שאתם יכולים לראות, זה לא קשה למצוא מסעדות ביפו בשבת, אבל כן קשה להחליט איפה לשבת