מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

בארגנטינה כמו בארגנטינה, כמו באל גאוצ'ו הרצליה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  גם הילדים באל גאוצ'ו הרצליה מקבלים יחס הולם: ארוחת ילדים תעלה 44 שקלים, ויש מגוון של מנות שהבררנים יכולים לבחור ביניהן: המבורגר, חזה עוף, צ'וריסוס, שניצל או ספגטי. מקבלים גם סלט, קינוח ושתיה- בהחלט דרך טובה לחנך את הילדים לבשר טוב עוד כשהם קטנים.


קשה להשביע את חבר שלי. הוא מכין חמישה סטייקים במחבת, אני אוכלת אחד והוא ארבעה. כשנסענו לבקר בסניף ההרצליני של רשת ''אל גאוצ'ו'' קצת חששתי: חששתי שהוא לא יהיה מרוצה, וגרוע מזה: שהוא לא יהיה שבע.

האמת היא שלא ביקרנו באל גאוצ'ו מאז שסגרו את הסניף השכונתי שלנו בנהרייה לפני שנים רבות, ולא ממש זכרתי למה לצפות. מה גם שאז עוד לא כל כך ידעתי ליהנות מאוכל (ומבשר) כמו שאני יודעת היום. אבל לרשת יש את השם שלה, וכך מלאי אמונה נכנסנו למסעדה ופצחנו בחגיגת הבשרים אל אל גאוצ'ו.

יש מבחר גדול של ראשונות, שכדאי לגוון איתו מעט את הארוחה- במיוחד אם אתם מהסוג של אלו שקשה להשביע אותם. אמפנדות פריכות מוצעות בשלושה מילויים: פטריות, בשר או תירס. אנחנו ניסינו את זו עם הבשר שהייתה מצוינת, ואת זו עם התירס שלפי העדויות הייתה מצוינת אף היא (אני לא אוכלת תירס). עוד לבחירה תלולית קטנה וריחנית של פטריות מוקפצות, נתחי כנפיים ברוטב טריאקי טעים או נקניקיית צ'וריסו לרציניים. אחרי הראשונות נחים, לוקחים אוויר ועוברים לעניין האמיתי באל גאוצ'ו: הבשרים.

למי שטייל קצת בארצות של דרום אמריקה, המסעדה תזכיר מייד את המסעדות בארגנטינה- אותם שמות בתפריט, אותם ניחוחות, והכי חשוב- אותם טעמים. למה הארגנטינאים יודעים לעשות בשר טוב יותר מאחרים? אין לי מושג, אבל עובדה שהם יודעים. הם בוחרים את הנתחים המובחרים ביותר, חותכים אותם כמו שצריך, מיישנים וצולים אותם בשיטה מיוחדת, והתוצאה היא בשר ברמה של חוצלארץ.

אם אתם זוג רעב שאחד ממרכיביו הוא בעל קיבה קטנה ואילו השני גרגרן גדול- הרי שמיקס הבשרים לשניים של אל גאוצ'ו נועד לכם. אנחנו הלכנו על 700 גרם של בשרים מעורבים, שיחד עם תפוח אדמה אפוי וצ'יפס עשו את העבודה בשבילנו. על פלטה מחוממת, בדיוק כמו בארגנטינה, קיבלנו נתח אנטריקוט, נתח סינטה ואסאדו ספריבס. הבשרים היו עשויים כהלכה, כצפוי, והיה נחמד לעבור בין שלושת האיכויות השונות של שלושת החלקים.


בנים, כך למדתי, תמיד מסתפקים בסטייקים. אני אוהבת לאתגר את החיך שלי, וכשאני אוכלת בשר אני שמחה לגוון את הטעמים גם עם איזה איבר פנימי מסקרן. הפעם הרהבתי עוז וניסיתי שקדים- למה לא? אפילו כן. מדובר בפיסות בשר קטנות וחביבות, שמנוניות ומלוחות בדיוק לטעמי, ובין נגיסה לנגיסה בבשרים שמחתי לנשנש גם את אלו. באופן כללי לאוהדי האיברים הפנימיים, באל גאוצ'ו הרצליה מציעים כאלו- להבדיל ממקומות אחרים בארץ, ואפילו מסניפים אחרים של הרשת עצמה.


לזוג ששני מרכיביו הם גרגרנים גדולים מאד, הייתי ממליצה ללכת כבר על המיקס לשלושה- שיהיה על בטוח. האופציה הזאת מציעה 1000 גרם של בשרים מעורבים. אף אחד לא ישאר כאן רעב.

גם הילדים באל גאוצ'ו הרצליה מקבלים יחס הולם: ארוחת ילדים תעלה 44 שקלים, ויש מגוון של מנות שהבררנים יכולים לבחור ביניהן: המבורגר, חזה עוף, צ'וריסוס, שניצל או ספגטי. מקבלים גם סלט, קינוח ושתיה- בהחלט דרך טובה לחנך את הילדים לבשר טוב עוד כשהם קטנים.

זוהי ממש מובלעת ארגנטינאית במרכז הרצליה פיתוח, ולמרות שבעלי המקום הם כבר עולים ישנים, ההקפדה הארגנטינאית על איכות וטיב הבשרים ועל דרכי ההכנה נשמרה עד היום, ומבינים גדולים ממני בבשרים יכולים להעיד על כמה שזה תורם לטעם הסופי. שותפי היקר לארוחה נחשב בעיני לכזה, והוא היה מרוצה. באמת מרוצה, ושבע.


אל גאוצ'ו הרצליה
פתוח כל השבוע 12:00-23:00
עסקיות בימים א'-ו', 12:00-16:00, 59 ₪.

מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח
09-9555037