''תל אביבים התעוררו, יש חיים אחרי ת''א-ר''ג- גבעתיים!''


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

     את פנינו קידמו 3 חמורים וגמל אחד, חביב להדהים, שני כלבים אחד מעורב והשני גזעי, שהתגלה כנשמה מתוקה. אחרי סיור שכלל פינת חי, שאת חלקה בנו הילדים מבוץ, ועוד דברים מאוד מעניינים בחצר הגדולה הגענו לאוהל גדול שממנו יצאה ארובה, ובפנים: הפתעה.

לחות הברבור, שנמצאת במושב בית נחמיה, ליד נתב''ג הגענו בשבת סגרירית במיוחד. טמפ' שואפות לאפס ורוח מקפיאה שררו באיזור הכפרי הפתוח שבו שכונת החווה.
בקיץ, עד לפני זמן לא רב אוכלס המקום בקייטנות ילדים, במועדוניות אחה''צ בסביבה שופעת חיות, טבע בצירוף גינה אורגנית ומה לא.

את פנינו קידמו 3 חמורים וגמל אחד, חביב להדהים, שני כלבים אחד מעורב והשני רוטויילר מעורר אימה שהתגלה כנשמה מתוקה [DON'T THEY ALL?]. אחרי סיור שכלל פינת חי, שאת חלקה בנו הילדים מבוץ, ועוד דברים מאוד מעניינים בחצר הגדולה הגענו לאוהל גדול שממנו יצאה ארובה, ובפנים: הפתעה.

זוכרים את הזולות בסיני? – לא צריך יותר לטרוח ולנסוע 8 שעות למצרים. יש ליד הבית. הקטנה מיד התמקמה בין הכריות והמחצלות שעל הרצפה, אם היינו מניחים לה הייתה לוקחת גם נרגילה, והשמחה רבה. אחרי שהתחממנו קצת מתנור העץ, שדסי וחוה המדהימה הקפידו למלא כל הזמן, שתינו תה צמחים מעולה עם למון גראס בפנים מהגינה האורגנית- ואחרי טעימה קטנה – הילדה ביקשה גם.

אח''כ קרה נס- אני לא זוכרת מתי לאחרונה שמעתי את המשפט הבא- אמא, אני רעבה!
רק בשביל זה היה כדאי לצאת מהשמיכה ביום שבת. היא חיסלה 2 פיתות [תוצרת בית ישר מהטבון] וכמעט צלחת שלמה של חומוס, מלווה בירקות מוחמצים מתוצרת הפולני- גם את הזיתים הם מגדלים וכובשים במקום. לקטנה הם היו קצת מרים, לנו נפלאים.


גם החמין עבר בשלום – חמין פולני כמו בספרים, קישקע טעים להפליא [נראה לי שלא צריך לציין באופן מיוחד שהילדה לא התייחסה לזה כאל אוכל], התוספות והעוף רכים ולא שמנים [השוק מפוצץ בחמינים טובעים בשמן], והכי חשוב בכמות הנכונה. שמנו לקטנה בצלחת קצת עוף, תפוח אדמה נימוח בפה [ביקשה עוד], והנה עברה לה בשלום עוד ארוחת שבת. הקטנה קיבלה את כל הויטמינים והמינרלים שאמא מנסה לדחוף בשבת [על חשבון הצ'יפס והנקניקיות של אמצע השבוע], פלוס מנה רצינית מאוד של אוירה שקשה למצוא במקומות אוכל בימינו, בקיצור כולם יצאו מאושרים.

יש לציין שבמקום היו עוד שתי משפחות עם ילדים פלוס-מינוס הקטנה שלנו, וכולם אכלו, התרוצצו והיו מאושרים. תראו מה עושים קצת אוירה , תנור עץ וכריות על הרצפה, ואנשים מדהימים.

''תגידי לפולני שהצליח לו''- במילים האלה סיימנו את ארוחת השבת שלנו ב''חוות הברבור'' שבמושב בית נחמיה, ליד שדה התעופה. ה''פולני'' הוא הטבח של המקום , והוא במקרה גם אבא של דסי וטל שמנהלים את המקום.

חוות הברבור (שבת- חמין)
מושב בית נחמיה ליד נתב''ג