לחם בשר הרצליה

צהוב עולה בפיצ'ר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ביום חמישי הקדוש, המוקדש כולו לספקולציות וניתוחים טקטיים על קבוצתי האהובה , אזרתי אומץ ויצאתי בקור ל ''פיצ'ר '' שבהרצליה פיתוח במטרה לחוות שם את חווית יום חמישי


דקה לסיום פארקר עם הכדור הוא מנער מעליו שני שחקנים צרפתים זורק ו....מי לא מכיר את מכבי ת''א קבוצת הכדורסל הגדולה במדינה ויש הטוענים באירופה , הרבה מאיתנו חוו את חווית הכניסה להיכל , היכל הספורט ביד אליהו , וכאוהד מכבי אין חוייה גדולה מכך ... אך יש מקום אשר סיפק לי חוויה קרובה מאוד לדבר האמיתי.

ביום חמישי הקדוש, המוקדש כולו לספקולציות וניתוחים טקטיים על קבוצתי האהובה , אזרתי אומץ ויצאתי בקור ל ''פיצ'ר '' שבהרצליה פיתוח במטרה לחוות שם את חווית יום חמישי .הגעתי לאזור הבילויים החניתי את מכוניתי ורצתי כדי להספיק לראות את כדור הפתיחה. כבר מהכניסה מרגישים את הקלאסה, עם השטיח האדום שנפרש לפני וצלילים מן המגרש המגיעים עד המדרכה שבחוץ.

בכניסה, בין הקירות המכוסים במסכים קטנים המבטיחים שלא תפספס שום דבר ממה שמוקרן ממוקם בר טיפוסי ואז מגיעים לאולם ההקרנה: לנגד עיניך משתרע מסך קולנוע גדול מאוד שנראה כאילו הוא עוטף את החדר כולו וספות עור משובחות אשר מלטפות ברכות את אחוריי היושב כאילו הוא טובע בהן וחיוך על פניו.

המשחק החל. תחושת השידור החי לא הייתה יכולה להיות חיה יותר ממה שהיא הייתה שם בגלל מערכת הסראונד המופלאה שנתנה תחושה כאילו יושבים ביציע 11, עשרים רמקולים פרושים על הקירות מתחתיך מעלייך , כידרור פה , סל שם , צעקה של אוהד מולך ותחושה של חי.


המקום היה גדוש באוהדים שלא מהססים לצעוק הוראות לשחקנים , להתעצבן לקלל ולהלל אם הכדור נכנס , אווירה חמה ואוהדת וכייף גדול.
למרות היסוסים רבים לפני צאתי למקום (מפני שכל אחד מעדיף את הנוחות בבית שלו) , ''פיצ'ר '' הוא המקום אליו ללכת עם חברים כדי לחוות חווית הקרנה, או צפייה כלשהיא , תנאים של אולם קולנוע ממדרגה ראשונה נחות וחמימות של בית.

אה.... דרך אגב פארקר קלע.


לחם בשר הרצליה אירועים חדש