מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

טועמים אמריקה ובגדול בבורגר פלייס בחיפה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    הקונספט של המקום הוא אוכל טוב ובגדול. הכול מוגש בסטייל אמריקאי, המנות ע-נקיות, הצלחות עוד יותר ואתה מרגיש שלא חוסכים עליך.

המון אנשים, על טפם באו ביום שבת סגרירי, לאכול איתנו בבורגר פלייס, בר הבשרים שנמצא ממש מול בתי הזיקוק. ובכל זאת, למרות הקהל הרב, המנות הוגשו בזמן סביר, היו טובות מאוד, והיה לנו נעים ולא צפוף. היה ברור שהצוות ערוך לכמויות כאלו של קהל והכל זרם כמו שצריך.

המקום, כראוי למקומו התעשייתי מעוצב בגווני אדום-אפור בסגנון מודרני מה שמשאיר אותנו עם כיורים מבטון, מסכי טלויזיה שמקרינים קליפים בכל מקום ואוירה היטקית כללית. המטבח פתוח ו''שקוף'' לסועדים ולילדים שמגלים בו עניין רב.

מתוך שתי הקומות של המסעדה מצאנו דווקא שהאזור העליון, הריק יותר, עם שלושת התאים בעלי טלויזיות פרטיות(!) כיפי למשפחה עם ילדים משועממים אבל זה היה קצת מאוחר מידי. הושיבו אותנו אחר כבוד בקומה התחתונה ליד מסך טלוויזיה ענק בו מוקרנות קליפים של הופעות חיות ללא הפסקה.

הקונספט של המקום הוא אוכל טוב ובגדול. הכול מוגש בסטייל אמריקאי, המנות ע-נקיות, הצלחות עוד יותר ואתה מרגיש שלא חוסכים עליך.
חיכינו אולי דקה מיותרת לדעת הצוות למנה הראשונה ולכן קיבלנו משקה אלכוהולי בטעם פסיפלורה. למנה הראשונה הזמנו וקיבלנו כבד אווז על מצע לחם מתפצפץ שנאפה במקום בלווי ירקות וריבת בצל. המנה הייתה טעימה וענקית, מדובר במנה חלומית, לא פחות.


המנות בשולחנות לידינו, ובתפריט פשוט נראו והריחו כל כך טוב שלא יכולנו להתנגד והמשכנו להזמין. לשולחן הגיעו גם כבדי עוף ופטריות טריות בניחוח צרפתי וכרובית מצופה בפרורי לחם ושומשום.

החברים שלנו הזמינו וזללו כנפיים ברוטב ברביקיו, הילדים ביקשו וקיבלו מנות ילדים של שניצלים עם תוספת לבחירה. למנה עיקרית ירדנו על נתחוני אנטריקוט ופרגיות בתוספת פטריות ותפו''א מוקפצים ברוטב צ'ימיצ'ורי ואז הרגשנו שפשוט כבר אי אפשר יותר .

לפני הקינוח פתחנו כפתור במכנסיים וממש הכרחתי את עצמי לטעום כפית של מאפה שוקולד בלגי חם בדמעת שוקולד לבן וכדור גלידה. אז כבר התחלתי כמעט לבכות בגלל שלא יכולתי לסיים את המאכל המדהים הזה. כשהצלחנו להתרומם מהכיסא, בקושי רב ובצער רב עוד יותר ראינו את הדוגי בג הכי יפה שראיתי בחיים והוא היה שלנו, עם כל האוכל שלא גמרנו לאכול: כלים סגורים, חד פעמיים, סטייל טפרוור ,שנחו מעדנות, בשקיות מעוצבות, סטייל ורסצ'ה.
הילדים קיבלו גם פאזלים קטנים הפתעה, או פיצוי לילדים שגם הם הצטערו להיפרד ממסכי הטלויזיה הרבים, מהמטבח, ומהכבוד שנתנו להם שם.


בורגר פלייס
שדרות ההסתדרות 157,מפרץ חיפה, צמוד לנאפיס, חיפה
טלפון: 04-8721988
פקס: 04-8721942