מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

יש לי פיצה הכי טובה- מקצה עירוני


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  כשאדם חי בצורה שאני חיה בה לאחרונה (יענו לא חוזרת לבית של ההורים, עובדת רוב הזמן, ולא בשעות נורמליות, וחווה התקפי רעב בשעות מוזרות ביותר של הלילה), הוא נאלץ להתמודד עם הרבה הזמנות של אוכל. הדבר הדומיננטי ביותר שמזמינים, מן הסתם, הוא פיצה.

כשאדם חי בצורה שאני חיה בה לאחרונה (יענו לא חוזרת לבית של ההורים, עובדת רוב הזמן, ולא בשעות נורמליות, וחווה התקפי רעב בשעות מוזרות ביותר של הלילה), הוא נאלץ להתמודד עם הרבה הזמנות של אוכל. הדבר הדומיננטי ביותר שמזמינים, מן הסתם, הוא פיצה.

מכל מקום – לא תמיד מזמינים פיצה מאותו מקום, כי לא כל פעם אותו אדם מזמין, ולא כולם אוהבים את אותה פיצה. מכאן מגיעה המסקנה המתבקשת – השוואת פיצות!

דומינו'ס:
בעבר, היתה זו הפיצה שהכי אהבתי בארץ. היא היתה הפיצה הכי הכי (יסלחו לי שומרי הכשרות בינינו – אבל הפיצה שלהם עם הבקר – בשר בקר טחון – היתה אלילית!!). מאז שהם הגיעו לארץ, הם גדלו וגדלו, וכך גם ירדו מגדולתם. אמנם הפיצה שלהם עדיין טעימה, אבל אני כבר לא יכולה להגיד עליה שהיא הכי הכי.

פיצה האט:
הפיצה של האט נשארה אותו הדבר כבר שנים. בעבר היו להם הרבה סניפים שהגישו גם עוד דברים חוץ מפיצה – מרק, פסטה, סלטים, אבל הם הורידו את מספר הסניפים הללו וחזרו להתמקד בפיצה. עסקית – החלטה נבונה. כל אחד צריך להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב. הפיצה העבה שלהם מעולה (למרות שהבצק של הקצה מזכיר קצת סופגנייה...).

1+1:
פיצה סבירה לחלוטין, שהדבר הכי טוב אצלם, זה שלא משנה איזה פיצה תזמין – גם אם זה רק משולש בדוכן שלהם – תקבל עוד אחד כזה בחינם. אם אני לבד, לא הייתי מזמינה אותה אם היתה לי אפשרות להזמין משהו אחר, אבל אם יש הרבה אנשים, ולא רוצים להוציא המון כסף – זו דרך לא רעה.

פיצה עגבניה- מעולה. פשוט מעולה

פיצה מטר:
הדבר הכי טעים שיצא לי לאכול בפיצה מטר, היתה האמפנדה שלהם. מאז הפעם הראשונה שהייתי ב''אל גאוצ'ו'', אני מאוד מאוד אוהבת אמפנדות עם בשר. זה פשוט טעים. (למי שלא יודע – כיס בצק עם מילוי בפנים. אפשר אולי להשוות קצת לסמבוסק, רק שזה לא ממולא בחומוסים) הפיצה שלהם, לעומת זאת, לא ממש הלהיבה אותי. אולי בגלל שכבר לא כל כך הייתי רעבה אחרי האמפנדה.

פיצה מדנס:
פיצה טובה שנותנת תמורה מלאה בעד הכסף. יש לה גם שני סניפים,גבעתיים ותל אביב והם באים במהירות כשקוראים להם.

פיצה דומינו:
בבקשה לא להתבלבל! פיצה דומינו זה לא אותו דבר כמו דומינו'ס פיצה! לא השם, ובהחלט לא הטעם. הפעם הראשונה שאכלתי פיצה דומינו היתה גם האחרונה! פיצה זוועתית, לטעמי. פשוט לא טעימה בכלל בכלל! (שלא לדבר על השירות שקיבלתי בסניף בו אכלתי.. מתחת לכל ביקורת)

פיצה ללא משלוח, כזו שקונים בסופר בשביל להכין בבית – הכי טוב של מעדנות.
גם זול, גם טעים, וכשמוסיפים זיתים (כי ככה פיצה צריכה להיות! עם המון זיתים ירוקים!) – אחלה פיצה, שלא עלתה המון כסף, ולא לקח הרבה זמן להכין אותה. אחלה דבר להחזיק בבית.