Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> כתבת ביקורת על פאב-בר מידלטון בפתח תקווה
לחם בשר הרצליה

מידלטון


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

"מעוצב בקלילות אך בסטייל חוצה יבשות, מכיל את כל הטוב שבעולם הברים ונטול יומרות מתועשות שמוצאים במגה-ברים תל אביביים ממוצעים..." דן תורן מעביר ערב במידלטון שבאם המושבות, פתח תקווה

כששניים אומרים לך שאתה שיכור, אולי זה הזמן ללכת לישון. אבל אני כמעט תמיד הולך נגד הרוח, והפעם נלחמתי בה עד פתח תקווה. תמיד שאלתי את עצמי מה הופך בר אחד למועדף על פני השני, ולמה בזה אני נהנה ובסמוך לו סובל. בכולם נמזגת אותה הבירה, נשפך אותו הוויסקי ואפילו העראק הוא אותו העראק. הביקור במידלטון, שהוא הבר הפתח תקוואי החדש, מציע תשובה ברורה: האווירה.

ביום חמישי יצאתי עם קארין שלי למידלטון שבאם המושבות, והאווירה היתה משכרת לפחות כמו הבירה והיין. אני מוכן להישבע שספרנו 83 בלונים פזורים במקום. או שאולי אלו היו 83 כוסות בירה ובלון אחד?

מידלטון הוא התגשמות חלומותיהם של חובבי הברים. זהו מקום גדול ומרווח, מעוצב בקלילות אך בסטייל חוצה יבשות, מכיל את כל הטוב שבעולם הברים ונטול יומרות מתועשות שמוצאים במגה-ברים תל אביביים ממוצעים. נראה שהוגי הרעיון הכירו את החלום הזה, כי כשהם פתחו את מידלטון הם הקפידו על כל פרט ופרט: מכיסאות הבר הנוחים, דרך פינות הישיבה האינטימיות ועד לווילון שחור וגדול שחוצה את הבר בימים שבהם התנועה דלילה, והופך אותו ליותר ביתי ופחות מאיים לראשונים שפוקדים את המקום.

בן, אחד הבעלים, סיפר: רצינו להוכיח לכולם שלא צריך לעמוד בפקקים של תל אביב או לחפש חניה בשביל לשתות בירה בסבבה על הבר. פתחנו כאן בר שעונה על הדרישות של כל סוגי האוכלוסייה ולא צריך להיות פתח תקוואי בשביל ליהנות כאן. ואכן, צדק. ברים גדולים עם רמקולים צועקים אף פעם לא עשו לי את זה, ולמה כבר אפשר לצפות מבר מפואר ונוצץ בלב אזור ההיי-טק של פתח תקווה? ההפתעה הייתה גדולה ובארבע שעות על הבר גיליתי, בזה אחר זה, את סודות המידלטון.

על המוסיקה היה אמון ה-DJ איתי הרפז שהוא לא פחות מגאון. הסאונד היה מוקפד והאווירה נבנתה לאטה. לקראת חצות התחילה הופעה חיה של הרכב קאברים מוצלח, והעכוזים שאכלסו את כסיאות הבר התחילו לפזז לצלילי המוסיקה האיכותית. ליז, הברמנית שליוותה אותנו לאורך הערב, דאגה לשמור על לחות סבירה בכוסות המשקה שלנו והטבחים שלחו מנות מהמטבח.

הופתעתי לגלות בתפריט האוכל פריטים כמו סלט חלומי ולבבות דקל לצד נשנושי בר סטנדרטיים כמו פיצה, שניצלונים ונקניקיות מרגז. האוכל, כמו האלכוהול והמוסיקה, איכותי ונעים לפה ולעין. בזכות הבירה, התחלנו בנשנוש מנת פתיחה של לבבות דקל עסיסיים על מצע עלים ירוקים שלוו בפלחי לימון שמנמנים. המנה הבאה שמצאה את דרכה אלינו הייתה צלחת שניצלונים קראנצ'יים שהוגשו בליווי סלט טרי, והם היו מופע מחמם לפיצה הקלאסית שהגיעה אחריהם. הטבח, ככל הנראה לא מאמין גדול בדיאטה, החליט לסיים בנוק-אאוט עם טוסט הבית של בייגל טרי וגבינה צהובה, גם הוא מוגש בליווי סלט טרי ומרענן.

מה עוד במידלטון? בימי שני בערב תוכלו ליהנות ממופעי סטנד-אפ קורעים ובחמישי מהופעות חיות של הרכבי קאבר מקומיים. בשישי מסיבת מיינסטרים גדולה ובשבת ערב אלקטרו-פרוגרסיבי.

לחובבי השקט והמוסיקה המיוחדת (Black eyed peas לצד Nat King Cole) נותרו הימים ראשון, שלישי ורביעי ובלי להסגיר את תוכניותיי לתקופה הקרובה, נראה שגם אני אהנה לצדכם במידלטון – שלוק עסיסי מהברנז'ה התל-אביבית שנחת באם המושבות.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש