מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

ארוחת בוקר לבנטינית ביפו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  במקום משולשי גבינה צהובה סטנדרטיים, יגישו לכם כדורי לבנה רכים בשמן זית ריחני או גבינת שמנת בשומשום.במקום ירקות עייפים, תקבלו סלט אבוקדו או חצילים עם עדשים ורוטב רימונים, וסלט חסה ערבי קטן וטרי מתובל בשמן זית, נענע, מלח גס ושומשוםאף פעם לא הבנתי למה אנשים יוצאים לבתי קפה על מנת לאכול ארוחת בוקר שהיא פחות טובה ממה שהיו מכינים לעצמם בבית. מה הבעיה להכין חביתה ולחתוך כמה ירקות? קשה להוציא קוטג' מהמקרר?

ביאפה, בית קפה וחנות ספרים ביפו, נותנים סיבה אמיתית לצאת מהבית. במחיר רגיל של 35 שקלים, תקבלו אוכל אותנטי ולא שיחזור של מה שהייתם אוכלים בבית, אם רק היו לכם ביצים במקרר.

ארוחת הבוקר של יאפה שזורה במוטיבים מסורתיים וטעימים. את הביצים תוכלו לבקש ולקבל כחביתת ירק או שקשוקה, הלחם יהיה פיתות עבודת יד שנאפו במאפיה המסורתית ברחוב קדם על מגשי עץ, חלקן קלויות עם שמן וזעטר וחלקן טריות. לצידן, יוגשו פרוסות קלויות של חלות מתוקות שנאפות במקום, דוגמה מצוינת לדו קיום.

במקום משולשי גבינה צהובה סטנדרטיים, יגישו לכם כדורי לבנה רכים בשמן זית ריחני לצד זיתים מרירים או גבינת שמנת בשומשום. אם תבקשו טחינה, תקבלו טחינה משכם, טובה וירוקה. במקום ירקות עייפים, תקבלו סלט אבוקדו או חצילים עם עדשים ורוטב רימונים, וסלט חסה ערבי קטן וטרי מתובל בשמן זית, נענע, מלח גס ושומשום

ליד הקפה או התה יוגשו ריבות מקומיות הריבות יוכנו מגויאבות, ענבים ופירות אחרים ושערות חלבה, אחרי הכול זאת יפו.

.
ארוחת הבוקר של יאפה
35 שקלים
יאפא, יהודה מרגוזה 33 יפו