מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אצל יוחנן על הפתילייה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   פנינה אמיתית ואהבה ישנה על פתיליה. היום שאחרי הסושי אצל יוחנן.

אופנות שונות חלקן גם משונות שטפו את ארצנו בשנים האחרונות מגובות בתוכניות טלוויזיה מן הארץ והתפוצות. אבל תמיד כמו בזיכרון מתוק של אהבה ישנה, אנחנו מתגעגעים לאוכל אמיתי. כזה שמכינים אותו ממש בשבילנו, מוסיפים את התבלינים הנכונים, מערבבים,מדי פעם בודקים ומציצים, מוסיפים ומתבלים כי אוכל טוב זקוק לתשומת לב, אהבה ופתיליה.

מי לא נושא עמו את הריח הזה של הפתילייה. ריח שמזמין אותך לבוא, להציץ ולטעום . יוחנן, מ''אצל יוחנן'' בנס ציונה הוא מסעדן ותיק. אחרי תקופה ארוכה בתל אביב האופנתית הוא החליט לחזור לדבר האמיתי ופתח את ''אצל יוחנן'' בנס ציונה.
כבר מהכניסה עוטפת אותך אוירה חמימה המזמינה אותך לשבת. הצבעים החמים והפתיליות מסביב, בשילוב ריחות התבשילים היוו עבורי פתיחה נאה לסדרת הסלטים אשר יצאו מן המטבח, טריים ונראו כאילו הוכנו זה עתה: סלט ירקות קצוץ דק דק, טחינה משובחת וחומוס עם גרגרים חמים במרקם המתאים ובתיבול משובח במיוחד. לאחר מכן לא יכולתי כבר להתאפק וניגשתי לסירים. '' זה הריח'' הסברתי ליוחנן בעודי פותח את הסירים אשר היו מונחים על פתיליות.

הסבב הראשון הותיר אותי אובד עצות, מול מתקפה המשלבת טעמים וריחות. דומה שיד אמונה הטילה, ערבבה, יצקה ובישלה בהמון אהבה. המרקים התימניים היו סמיכים ועשירים, מנות מושלמות ומשביעות. מבין שלושת סוגי המרק לא ויתרתי על מרק הבשר והרגל שהיו מתובלים בדיוק במידה וטעימים מאוד.

אל תצאו לפני שתטעמו את ''הקציצות של יוחנן'' והאורז המשובחים והייחודיים למקום. הקציצות עשויות מבשר בקר טחון טרי יום יום בשילוב הטעמים והתבלינים הנכונים. אני לא התאפקתי וטעמתי מהכל.

לפני שיצאתי, לא התאפקתי ורכשתי פתיליה, למזכרת. זאת הייתה ארוחה שמשלבת טעם של פעם, שילוב נכון ומתאים בין ריחות וטעמים ויוחנן אשר דואג לכל פתיליה ופתיליה לכל סיר וסיר ולכל מנה אשר יוצאת אל השולחן ומנצח ביד אמונה על קונצרט של טעם וריח.
המחירים עממיים. המקום כשר. המקום מצוחצח ומבהיק וחניה בשפע.


הפטיש 1, נס ציונה
טלפון: 08-9300599