מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

4 אופציות בשריות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 אמרו עלינו שאנחנו עם הספר, אבל האמת אנחנו עם המנגל. אוהבים על האש. בקיץ ממנגלים, ביום העצמאות ממנגלים בחופשות ממנגלים. 4 מסעדות עם בשר, שישמחו את כוווולם

הסטייק

בדרך לדרום, כשהמדינה מתחילה להראות מחלון המכונית כמו ארץ בוקרים אמיתית אפשר לעצור לסטייק ענק בבר הבשר הישראלי ''מיט מי''. מדובר בסטייק בגודל 500 גרם, מיושן היטב המיועד לאדם אחד, אבל כזה עם יכולות ואותו אפשר ללוות בסלט שמרכיבים לבד במקום , בקיצור, בשר נטו.
מיט מי
צומת אשקלון, תחנת דלק פז , אשקלון
טלפון: 08-6757027


הלאפה

עוד מימי התיכון אסא היה שם נרדף לסיפוק מיידי של בשרים. בשבתות מתמלא המקום במשפחות וילדים וריחן הטרי של הלאפות לא מותיר מקום לספק: שיפודי קבב או הודו בלאפה מרוחה בחומוס טוב, סלטים טריים, קולה והנושא סגור
אסא יקום
מחלף יקום- כביש החוף בכניסה לקיבוץ יקום, יקום
טלפון: 09-9563349

ההמבורגר
במרכז חיפה נפתחה אופציה בשרית משובחת, של מזללת בשרים משפחתית. בקניבר ממליצים על ההמבורגר : לחמנית שומשום, החובקת קציצה מבשר אנטריקוט טלה טרי עטופה בחסה, עגבניה, בצל, ומלפפון חמוץ, צלויה על גריל ומלווה ברטבים לבחירה: מיונז, קטשופ, אלף האיים או טרטר.

קניבר
שד' מוריה 110, חיפה
טלפון: 04-8260043

האסאדו
כשאוכלים בשר באל גאוצ'ו, מקבלים כבר את החוויה בעסקת חבילה. העיצוב הארגנטינאי עם הלאסו העשויים מעור, הסטייקים המיושנים היטב בשיטה יחודית והרטבים הירוקים שמתלווים לבשר, צ'ימיצ'ורי שמעלים בכמה דרגות את החוויה. מומלץ להזמין את הספריבס או האנטריקוט, אבל לא להחמיץ את הצ'וריסוס הפשוטות והטובות להתחלה. במקום אפשר גם לקנות בשרים, תבלינים וכלים ולהזמין בשר לארועים.
אל גאוצ'ו ראשלצ
דרך המכבים 40, אזור תעשייה ישן, ראשון לציון
טלפון: 03-9664301