לחם בשר הרצליה

Touch , דאנס פיקאפ בר בלילנבלום


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 אחרון חביב ממש לפני הצומת עם אלנבי הוא הטאצ' – דאנס ופיקאפ בר. שתיתי קוקטייל וודקה גרנדין ואבטיח. משהו מתוק מריר ודופק ת'ראש שחבל! אחר כך שתיתי קפיריניה טובה...

הבר האחרון ברחוב ההומה מה זה: יש לו שלושים ראשים, עושה המון רעש ובלגן, זז בבת-אחת לכל הכיוונים, וכשהוא הולך שמחים שסוף סוף נגמר היום הולדת?, אחרון חביב ממש לפני הצומת עם אלנבי הוא הטאצ' – דאנס ופיקאפ בר.
הטאצ' נפתח לפני כחצי שנה באותו מיקום בו פעל עד אז ה'אקסנט'.
המקום עבר שיפוץ ועיצוב מחדש לסגנון אנגלי בריטי מובהק ולצורך כך אף הוזמן מעצב בריטי בשם שון מק'אליסטר ובאמת, כשנמצאים בפנים אין שום דרך לדעת איזו עיר נמצאת בחוץ, מנצ'סטר, בלפסט או תל אביב.
הצבעים השולטים הם חום ואדום, ורחבת ריקודים מזמינה ובגודל סביר ממלאת את החלל שמאחורי הבר. מעל לרחבה מסתובב גלגל מראות כמיטב המסורת ופנסי תאורה צבעוניים תלויים מהתקרה ומספקים את האוירה הנדרשת.

במרכז החלל ניצבת בשובבות במה קטנה, גבוהה, מרוצפת מראות, ומעליה מתנשא ברמיזה קינקית משהו עמוד מתכת מוכסף שמתחבר לתקרה בעוצמה. לא. לא. חבל אבל לא. לא היתה שם רקדנית, לא חשפנית ולא תיירת שיכורה שפרקה כל עול. העמוד ותחתיו הבימה נותרו מיותמים באותו הערב, אבל בחיי ראיתי במו עיני מה שעובר על הבמה הקטנה על העמוד הנטוע בה בחלק מהלילות המיוזעים רווי האלכוהול ולא ידעתי אם לצחוק או לבכות. לצחוק בגלל מה שבטח הולך שם לפעמים או לבכות בגלל שזה לא קורה מולי עכשיו.

הבר והמדפים מאחוריו עשויים מאותו העץ הכבד ותאורה עמומה מאירה מאחור את הבקבוקים. על הבר קרלסברג, טובורג וגינס מהחבית. אין מטבח. אין צ'יפס. יש נשנושים, בייגלה, זיתים, במבה... רוצים לאכול? יש שווארמה מעבר לפינה.

שתיתי קוקטייל וודקה גרנדין ואבטיח. משהו מתוק מריר ודופק ת'ראש שחבל! אחר כך שתיתי קפיריניה טובה. זה שאיתי שתה פרנו ואחר כך שארטרז צהוב – איזה בן דוד רחוק ומגעיל קצת פחות של הייגר. רק לטעמי האישי, כמובן זה שאיתי נהנה מאוד מהשארטרז שלו.

באויר היתה בעיקר מוזיקה שחורה . בהתחלה רוק ואחר כך היפ הופ, דאנס, ראפ וכיו''ב.

אתה רוצה לשתות, לשמוע מוזיקה, למצוא מישהי\ו? אולי לזוז קצת, אולי לדפוק ת'ראש עם צ'ייסרים על הבר? יש בלילינבלום בר אחד מוקפד ומתאים בעיקר לשתיה ולאנשים ששותים. כמו באנגליה. כשהלכתי בחצות וחצי דרך אגב, המקום התחיל להתמלא. יום חמישי בערב במרכז תל אביב מתחיל כנראה ב 1.00 לפנות בוקר, וזה למשכימים.

Happy hour: כל ערב 21.00-23.00.
רביעי The Best: מסיבת היפ הופ מלווה בבירות, צ'ייסרים, ויסקי, וודקה סטוליצ'ניה ב- 10 ₪. שמעתם נכון 10 ₪ אין טעות.
פתוח כל יום:21.00 עד 4.00 בבוקר או עד הלקוח האחרון.

לילנבלום 41
תל אביב
03-5669221


לחם בשר הרצליה אירועים חדש