מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

4 בתי קפה מחוץ לעיר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

     ארבעה בתי קפה מחוץ לעיר הגדולה, שגם אם לא חייבים לנסוע אליהם במיוחד, שווה להכיר למקרה שתקלעו לסביבה.

מצוקת החניה נחשבת ללא ספק למצוקת המצוקות של המרכז תל אביבי המצוי. אלא שבשנים האחרונות שמתי לב לתופעה הולכת וגוברת. בשעות הבוקר, החניה ברחובנו הצר בשפע, מעוררת התפעלות. בתחילה עלץ ליבי בקרבי. אבל עם חלוף הימים חלחלה ההבנה המצערת להכרה. אנשי הפרברים לא באים לבלות בוקר בתל אביב עוד. ולמה? זה ברור, הפרברים מלאו מקומות בילוי תואמי תל אביב משל עצמם. בתי קפה מעודכנים, מסעדות מצויינות, והחניה? בחינם ובשפע.
ארבעה בתי קפה מחוץ לעיר הגדולה, שגם אם לא חייבים לנסוע אליהם במיוחד, שווה להכיר למקרה שתקלעו לסביבה.

קפה ויולה גבעתיים

קפה וילה שברחוב שינקין, (שוב שינקיין? גם בגבעתיים?), הוא קפה שכונתי בסגנון קפה פריזאי. גבעתיים יודע כל ילד היא עיר עם רזומה מהמובילים בארץ, שבאורח פלא לא התברכה במקומות בילוי שהולמים את השכנים. אז זהו שיש סמנים של התקדמות, בכל זאת.
קצת בפנים וקצת על המדרכה, מגישים בויולה ארוחות קלות ושלל מתוקים, קפה טוב, וספמפטיה. בתפריט מנות בית קפה אופיניות וטעימות. כריכים, סלטים טוסטים ומאפים. אבל המחלקה הבאמת רצינית היא מחלקת הקונדיטוריה. המבחר והיופי יעשו את זה לכל בעל שיניים מתוקות.

קפה ויולה
שיינקין 33, גבעתיים
טלפון: 03-5714901

נתנאלה רחובות

זאת יכולה להיות תחילתה של ידידות נפלאה...
קפה נתנאלה בית קפה מעוצב, נעים וידידותי, השוכן מול מכון וייצמן שברחובות, גורם לכל מי שמבקר בו להתאהב. מדובר בבית קפה עם אווירה. לארוחת בוקר תוכלו לבחור בלא פחות מתוך שבע אופציות שונות, בינהן האופציה הנורווגית, בריטית והמפנקת, וזה לא כולל את אופציית הפינקייס הנחבאת באגף המתוקים. בשעות הצהריים תמצאו כאן ארוחה עסקית ביתית ומפתה. אם התמזל מזלכם ואתם סטודנטים מחירה יהיה רק 27 ₪ ,
אפשר לשבת בחוץ או בפנים ברקע מוסיקה נעימה, ומדי פעם גם הופעות חיות.
נתנאלה,
הרצל 219, רחובות
טלפון: 08-9475447

בונאפה

נורית רן למדה בליון הבירה הגסטרונומית של צרפת וצברה נסיון בעבודה מעשית בקונדיטוריות בצרפת. לפני שבע שנים הקימה את בית קפה הנעים שלה באזור ה''נידח'' שהופך בינתיים למעודכן יותר ויותר. נוף הרי יהודה, קרחים בקיץ, ירוקים בחורף נשקף מהחלונות, ובתפריט מאפים צרפתיים קלאסיים, מהחומרים הכי טריים הכי טובים ואם צריך גם הכי מיובאים שיש. לצד עוגות טרטים ועוגיות מטריפות, יש גם מנות בית קפה, סלטים, כריכים, קישים / טרטים וטוסטים.

בונאפה
מרכז דנ-גל, אזור התעשייה, כפר רות
טלפון: 08-9766992

פסגת עדן

פסגת עדן שבהוד השרון, היא לא עוד קפה מסעדה.
המסעדה נמצאת באחוזה רחבת ידיים בצמוד למוזיאון היסטורי של א''י הישנה.
כל ס''מ בחצר נבנה במלאכת מחשבת ועם פריטים עתיקים – ממאזני א''י, דרך מטבעות מימי השלטון הבריטי ועד תמונתו של בן גוריון עם חברים.
וכראוי לבית עסק כזה, התבשילים מבעבעים על פתיליות מפעם, המאכלים מחומרים אורגניים, כמופעם, וללא צבעי מאכל, אבקות או חומרים משמרים. .המקום נוטף רומנטיקה (שני צריחים המשמשים כחדרים פרטיים על הגובה יעשו את העבודה) ומתאים מאוד גם לאירועים אינטימיים.

טלפון: 09-7445375