מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

שיווו איזה ממי אני מתה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    הילד רוצה עוגת נינג'ה, הילדה רוצה ארנב, הילד אוהב עבודות עפר, הילדה מוכנה רק בוורוד. בשנה שעברה, אחרי שהייתי עדה לכמה וכמה משברים, העזתי להעלות על שפתי את רעיון העוגה המוכנה, בידי אומן.

יש לי חברה, עם ידיים שמאליות. יומולדת של הילדים אצלה, זה פרוייקט עם מקדם חרדה מבהיל של ממש. זה מתחיל עם איזה שלט ברוכים הבאים לדלת כדאי להכין? מתפתח להסטריה קלה בעת תכנון הזר (לראש אתם יודעים), שלב הכנת הכיסא (ההוא שמרימים ) מלוה בדפיקות לב עולות ויורדות, והשיא, על סף האשפוז, מגיע בשלב העוגה.

הילד רוצה עוגת נינג'ה, הילדה רוצה ארנב, הילד אוהב עבודות עפר, הילדה מוכנה רק בוורוד. בשנה שעברה, אחרי שהייתי עדה לכמה וכמה משברים, העזתי להעלות על שפתי את רעיון העוגה המוכנה, בידי אומן. מוכנה??????????????? הזדעקה אם השנה,והתפנתה להתמוטטות העצבים החצי שנתית.
אז שתדעו לכם, שיש פתרון. לא סתם פתרון, הברקה ממש, אם גם אתם מוצאים את עצמכם בין פעם לארבע פעמים בשנה, מתמודדים עם שאלת העוגה, תעשו לעצמכם טובה וקחו סדנה אישית לקישוטי עוגות ב''טלטלים''.

טלטלים היא הסדנה הכי מטריפה שראיתי אי פעם. הסטודיו הגדול מעוצב כעוגת יומולדת בעצמו, ברגע שהצבתם את כף רגלכם על המפתן כאילו נזרקתם אל ארץ הפלאות.

על הקסם ממונה טל (איך לא), מעצבת גראפית במקצועה, שהפכה לפני שלוש שנים את מקור הפרנסה הזמני שלה בעת לימודיה למקצוע של ממש. ורבותי מדובר במקצוענית אלף אלף.
טל, ג'ינגי'ית עם כל מה שמתשמע מכך, מכירה את העסק שלה לפני ולפנים. הסבריה קולחים בעברית מצויינת , ניהול קבוצת הנשים הנלהבת (בלשון המעטה) שהתכנסה בצל קורתה ללא רבב, ופשוט קשה שלא להשתאות למול הקלילות שבה 11 עוגות שונות!!!! זו מזו מתהוות תחת שרביטה. כל ''יוצרת'' קיבלה את הליווי הדרוש, וכולן הביאו לידי גמר עבודות לא פחות ממעוררות השתאות. כולל זו של בת ה-12 שלקחה חלק בסדנה.

בשלב הראשון מכירים את החומרים, כיצד לטפל בהם, לשמר אותם, ולהכין מהם בסיס לעבודה. אחרי יישום הנלמד, חוזרים להרצאונת נוספת והפעם בעניין בניית הסצנה והדמויות מבצק הסוכר על הבסיס שהוכן. אחרי שכל הדמויות כבר בנויות, מסכמים סיכומים אחרונים בשיחה אחרונה. בין לבין עולים לדיון נושאים כמו צבעי מאכל, אפיית עוגות, והכל תוך כדי השמעת קריאות השמחה שייווו איזה ממי זה יוצא, אני מתה.

אחרי ההתנסות ועם יד על הלב, מובטח ידע שיאפשר בניית עוגות שיפילו את הדודים מהכסאות, ויהפכו אתכם ואת הילד המאוד פרטי שלכם לבית המלוכה של הגן וכל זה בעבור 200 ₪, שווה לא? יום הטיול לנשר, שלמרגלות הכרמל, שם מתנהלת הסדנה הוא בונוס.
אם עולה על דעתכם להתלונן על ריחוקה של נשר מהמרכז (על דעתי זה עלה, אם חיייבים להודות), אולי תתרשמו מהעובדה שבסדנה לקחו חלק נשים מיהוד, אשדוד, אטלנטה, וונצואלה, ונצואלה, ונצואלה אין דומה לה.
מי שיקבל תיאבון לעוד, יוכל להשתתף בסדנאות המשך למתקדמים, סדנאות פיסול בהן לומדים עקרונות פיסוליים, סדנאות מיוחדות בתחומי עיצוב עוגות נלווים כמו מילפיורי בבצק סוכר, טכניקה שאובה מעולם הפימו, עוגות מצויירות, עיצוב פרחים, האם אני שומעת פעמונים? ועוד ועוד. מלבד אלה תמצאו כאן סדנאות לילדים, חוגי אחר הצוהריים ועוד ועוד.
מומלץ לכל מי שאוהב לעבוד בידים. מתנה נהדרת ליומולדת לחברה, ואפשרות לפרנסה נחמדה מהצד. עיצוב עוגות ימולדת וארועים אחרים לילדי הגן, קרובי משפחה ולמי שאוהבים. נהניתי בטירוף, מה לכם לא מגיע?

טלטלים
רחוב וותיקים 8א' נשר
טלפון:04-8202764