מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> הלמצות לבילוי בפאב אירי - 2eat

פאב אירי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

האירים בהחלט מחזיקים ברמת שתייה הרבה יותר גבוהה משלנו, אך למרבה המזל גם אנחנו יכולים להיות עדים לתופעה ואף לקחת בה חלק – בכל פאב אירי שנפתח גם בארץ הקודש. אספנו בשבילכם כמה המלצות לבילוי בפאב אירי – לרוויה

מולי בלומס בתל אביב

מולי בלומס הוא הפאב האירי הראשון בישראל, שאל האווירה המזמינה שלו נחשפים כבר כשרואים את צבעו הירוק ואת התיירים שעומדים מחוץ לו, מחזיקים בידם בירה כהה. בתוך הפאב האירי אפשר גם להשתתף במוסיקה, בשמחה, בשירה, בריקודים ובהופעות החיות. בתפריט של מולי בלומס: בירות בחבית ובבקבוקים, ויסקי, ליקרים, יינות, מבעבעים ואחרים. האוכל הוא מסורתי עם התאמה לחיך המקומי.

O'cconor בראשון לציון

בלב אזור התעשייה ההומה של ראשון לציון נמצא הפאב האירי אוקונור, שלו חלל המעוצב באופן מרשים. הרוח האירית שמחה, האווירה קופצנית, ויש גם מוסיקה אירית משובחת. בתפריט האלכוהול: מבחר נרחב, ותפריט אוכל משלים. בערב באוקונור תוכלו ליהנות מגינס, בקס, בושמילס, ג'יימסון ודומיהם, ולצדם – כריך רוסטביף, שניצלונים בבצק בירה או קבבונים איריים.

דבלין – בהרצליה, ברחובות ובירושלים

החוויה האירית האותנטית, עם הרוח הידידותית ששורה על כל הפאב, שמצדו מקבל את בני כל הגילאים והמינים, עוברת בצורה מצוינת בדבלין. הופעות חיות, תקליטנים ושאר מוסיקה חמה עושים את שלהם, ולצד כל אלו – בירות שמקבלות טיפול ראוי. מתוך המגוון שמגיע מן החבית תוכלו למצוא קילקני, בארבר (דבש), גורדון פיינסט גולד ואחרות. עם הבירה, אוכל של פאבים – כנפיים, פיצת הבית, קבבונים בטחינה ואפילו אומלט אירי מיוחד.

שמרוק בנתניה

שמרוק הוא פאב אירי שהוקם באזור התעשייה פולג שבנתניה בשנת 2006. הוא בנוי מעץ, עיצובו משלב את גוני הירוק, בר עשיר וקיר משקאות. קוקטייל הבית של שמרוק נקרא IRA, על שם המחתרת האירית, והוא, כמובן, חזק במיוחד. בנוסף מוגשות פה מנות הפאב האירי המקומיות המסורתיות – אווז מעושן, חזה עוף, פלטת גבינות, צ'יפס ואחרות.