מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

פומודורו, חוויה איטלקית ונגיעה צרפתית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   אם אתם מחפשים מקום עם אווירה נעימה, מנות נדיבות, אסטתיות ביותר, ומעל לכל טעימות בטירוף – רשמו לפניכם את השם ''פומודורו''.

אם אתם מחפשים מקום עם אווירה נעימה, מנות נדיבות, אסטתיות ביותר, ומעל לכל טעימות בטירוף – רשמו לפניכם את השם ''פומודורו''. אם תצליחו להגיע לארוחה עסקית במקום, תוכלו לקבל את כל הנ''ל במחיר המצחיק 39 ש''ח – מציאה.

ונניח שאינכם יודעים את פירוש השם ''פומודורו'' – על כל שולחן מפת נייר אסטתית ועליה מודפס פירוש השם (תפוח זהב – העגבניות הראשונות באיטליה היו צהובות) ועוד מגוון של מתכונים איטלקיים מעניינים (לדוגמה: איך מייבשים עגבניות טריות).

המסעדה נמצאת באיזור התעשייה פולג, ליד איקאה. בערב הייתה חנייה בשפע. המקום קטן יחסית אך יש בו גלריה המאפשרת לייחד את המקום לאירוע פרטי. העיצוב הצליח ליצור אווירה נעימה וביתית ולהוציא את המירב מהמבנה הכמעט תעשייתי עם התקרה הגבוהה.


והאוכל, אוי האוכל היה נפלא: התחלנו בסלט פורטבלו (36 ש''ח). הפטריות היו צלויות בדיוק במידה, בסלט הירוק השתלבו פרוסות של חזה אווז ופלפלים אדומים קלויים. רוטב החרדל היה עדין וציפה את החסות בלי להותיר בריכה בקרקעית הכלי. אפילו בן זוגי, שמתעקש תמיד על סלט עשוי מעגבניות ומלפפונים וזהו, זה לא שהוא בררן, סתם מקפיד על כל אוכל שבא אל פיו, התענג על סלט ללא המרכיבים המוכרים. הנ''ל השתלב נפלא עם הפוקצ'ה שנאפתה (איך לא) בתנור לבנים – מה שנותן לה טעם שלא תקבלו בשום תנור, ויהיה זה תוצר ההי טק המתקדם ביותר.

שתינו לימונדה מרעננת מלימונים טריים סחוטים במקום, ולכן לא היה לה טעם הלוואי המריר שכמעט התרגלנו אליו מהמשקאות המסחריים.

הוא הזמין סטיק אנרטריקוט ברוטב פלפלת (86 ש''ח). שהוגש עם פרוסת בטטה מתוקה במידה, תפוחי אדמה קטנים וצלויים, פרח ברוקולי ומניפת חציל ננסי קלוי יפה. הרוטב חיבר את כל הטעמים היטב, והפלפל השחור הטרי, נתן למנה פאנץ'.

סלט פירות ים (56 ש''ח) שהוגש עם גבעת רוקט ועגבניות שרי קלויות. כלל יצורים שאני חייבת להודות שלא כולם זוהו בשמם המלא, אבל הטעם היה נפלא, והמנה היתה קלילה וטעימה ולא בושלה יתר על המידה, כפי שקורה לעיתים קרובות.

קינוח של פבלובה נדיבה וטירמיסו ברוטב וניל חתם את החגיגה.

המסעדה הייתה מלאה, בשולחן על יד ישב היי-טק צעיר עם אורחים מספרד. שנראו מרוצים ותודה ששאלתם, אין ספק שאנחנו עוד נגיע למסעדה גם להנאתינו האישית וגם כדי להשוויץ לחברים מהעיר הגדולה. גם בנתניה אפשר לבלות, עובדה.

פומודורו
גיבורי ישראל 7
רמת פולג, נתניה
טלפון: 09-8356789