מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> כתבה על חדשות חורף במסעדות

חדשות חורף


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חדשות חורף חמות: מסעדת רשלה הירושלמית מציעה ארוחת בוקר במדרחוב ב-25 ₪, הנערים של מיזם קוקיות פותחים דוכן בשוק האיכרים של נמל תל אביב ובמסעדת מושבוצ שבמושב רמות הצפוני עורכים סדנת בשר מרתקת. שיהיה חורף נעים

מתחילים עם ארוחת בוקר ברשלה, ירושלים

מסעדת רשלה, בתוך מדרחוב ירושלמי נעים, פותחת את הבוקר עם ארוחה קטנה ליום טוב. היא כוללת ביצים, לחם ושתייה, ועולה 25 ₪. כשהבוקר נגמר מוגשות ברשלה ארוחות צהריים עסקיות, ובערב היא הופכת למסעדת אינטימית ורומנטית.

ממשיכים עם העוגיות של קוקיות בנמל תל אביב

בני הנוער של המיזם החברתי "קוקיות" של המחלקת לקידום נוער בעריית תל אביב מעמידים בשוק האיכרים בנמל תל אביב דוכן המציע את מיטב תוצרתם המתוקה. הדוכן פועל בכל יום שישי בשעות 8:00-15:00 במסגרת שוק האיכרים הפועל במקום. בין העוגיות: השוקולד-צ'יפס המפורסמת ואלפחורס במגוון מילויים.

ומסיימים בסדנת בשר במסעדת מושבוצ שבמושב רמות

ביום שישי, 9 בדצמבר, בשעה 12:00, תיערך במסעדת מושבוצ שבמושב רמות סדנת בשר. צפויה חוויה מרתקת - קולינרית וחברתית - בהנחיית ארז רגב, השף והבעלים, שמביא אתו ניסיון של שנים בטיפול ובהכנת בשר. מספר המקומות מוגבל ומומלץ להזמין מראש. מושבוצ היא מסעדה כפרית, אינטימית וביתית שמציעה תפריט המשלב השפעות ממטבחי העולם תוך שימוש בחומרי גלם טריים מרמת הגולן.