מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

ווילג' קפה, ריבוע נחמד של קפה ושיחה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

  רגע לפני פרוץ החגים חייבים לומר משהו בזכות יופיים של ימות החול. קמים, מתלבשים ויוצאים לרחוב. בימים כאלה, אין כמו בית קפה ליד הבית לספק לך את החוויה השפויה הנקראת בית קפה.

רגע לפני פרוץ החגים חייבים לומר משהו בזכות יופיים של ימות החול. הימים הרגילים האלה, בהם סתם קמים, סתם מתלבשים וסתם יוצאים לרחוב. בימים כאלה, אין כמו בית קפה ליד הבית לספק לך את החוויה השפויה הנקראת בית קפה.

הרבה דברים כבר נכתבו על איך צריכים להיראות בתי קפה ומה צריך להגיש בהם. אני תמיד חשבתי שהעיקר בבתי קפה זה איך מרגישים בהם. רצוי, שהמלצרית תהיה נחמדה אבל לא מעיקה, חס וחלילה לא מעיקה. שהקפה יוגש מהר, אבל שלא תרגיש שמזרזים אותך ובעצם, שהכל יהיה נינוח. זאת המילה.

ווילג' קפה, ריינס פינת פרישמן מספק בדיוק כזאת תחושה. מטר מדיזנגוף, וקפיצה קטנה מכיכר מסריק (שהמציאה את ז'אנר בתי הקפה השכונתיים) יושב בית הקפה הסולידי הזה ועושה ריבוע נחמד של קפה ושיחה. לפני שנפתח ווילג' קפה, שכנה במקום חנות רהיטים שבחזיתה הציגו תמיד ספות נוער, כשזה עוד היה להיט היסטרי ולכולם קנו את זה לבת מצווה.

על הקיר עם הטפט, צילם גדול ישן של משפחה מאושרת, ומסביב, פינות ישיבה נעימות, משקיפות על השולחנות המפוזרים בחוץ. קפה של פינה. בבוקר רביעי, הזמנו את ארוחת הבוקר של המיזלי, שהגיעה עם פירות טריים, גרנולה, יוגורט ותובלה בעדינות בתרכיז קוקוס משובח, שנתן טאצ' מעניין לכל עניין המיזלי המסורתי. אותו מונין, תרכיז פירות צרפתי משמש בסיס למשקאות גזוז שמוגשים במקום. עוד יש כאן, ארוחת בוקר מסורתית מלווה בלחם צרפתי, נישנושים נחמדים כליווי לאלכוהול כמו צ'יפס גרוזיני, ומנות עיסקיות שנשמעות מצוין. בקרוב, מבטיחים הבעלים יוכנסו שינויים בעיצוב שיתאימו את המקום גם לבילוי פרוע יותר, של שעות הלילה.

וילאג' קפה
פרישמן פינת ריינס, תל אביב
טלפון: 03-5233805