לחם בשר הרצליה

קיץ במסעדות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

קצת קשה להתעלם מסממני הקיץ שפוקדים את אזורנו באחרונה, אולם לשמחתנו, מעבר לחום הכבד, ללחות וליתושים המטרידים, מתחילות חגיגות הקיץ במסעדות. הן, כמובן, לוקיישן נהדר להופעות, ואנחנו שמחים להציע לכם כמה מהן

ממילא קפה, ירושלים – ערב לטיני

ממילא קפה פותחת את הקיץ עם ערבים לטיניים שנערכים מדי יום רביעי החל מהשעה 20:00, ובמסגרתו הופעה של להקת יונסון המציגה צד יפה ונוגע עם מוסיקה לטינית ממגוון תרבויות. במהלך הערבים הלטיניים תגיש ממילא קפה גם תפריט מיוחד הכולל גספצ'יו, סביצ'ה דג ים, סלט פטריות חם ועוד. עוד בממילא קפה, לקראת הקיץ: תפריט עסקי חדש ומשודרג המוגש מדי יום בשעות 12:00-18:00.

סינקופה בר, חיפה – פאף ראגיי

סינקופה בר שבחיפה מציעה לכם יותר ממרפסת אווירה קלאסית ואלגנטית על בר גדול לצלילי מוסיקה מעודכנת עם בירה בלגית ביד. סינקופה בר עורך מדי שבוע תערוכות מתחלפות, מסיבות בשלל סגנונות והופעות חיות. ביום שישי תהיה כאן מסיבת פאף ראגיי מטורפת, ובמוצ"ש, לכבוד שידור גמר ליגת האלופות תיסגר הקומה השנייה לצפייה דרוכה עם גרעינים על חשבון הבית ומבצעים על אלכוהול. בהצלחה!

מועדון קפה ת"א, תל אביב – ליאור פרחי

ממרכז חיי הלילה של העיר מביא לכם מועדון קפה ת"א בילויים ומוסיקה מכל הסוגים. במועדון מופיעים זמרים ולהקות בהופעות חיות, ונערכות כאן חגיגות כטברנה, או בסגנון שנות ה-60,70,80 עם להיטים תקופתיים. ב-30 במאי היכונו להופעה מחשמלת של ליאור פרחי, תחת הכותרת "חשמל באוויר".

ושיהיה לנו קיץ חם.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש