מרגריטה, חוויה אמריקאית ב''גרנד קניון''


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כל אחד חוטא לפעמים, לא עומד בפיתוי, ועולה לרגל בליווי בני המשפחה (חופש, חופש) לאחד מהיכלי השופינג הגדולים בישראל ''קניון הזהב''. האזור הומה אדם, חלונות ראוה וסחורות להתפקע, בקיצור, מקומות בהם אדם, ובניו בעיקר, יכולים לרוקן את כיסו עם חיוך על הפנים.

כל אחד חוטא לפעמים, לא עומד בפיתוי, ועולה לרגל בליווי בני המשפחה (חופש, חופש) לאחד מהיכלי השופינג הגדולים בישראל ''קניון הזהב''. האזור הומה אדם, חלונות ראוה וסחורות להתפקע, בקיצור, מקומות בהם אדם, ובניו בעיקר, יכולים לרוקן את כיסו עם חיוך על הפנים. ומה משמח יותר מלתבל את הבילוי בסעודה? המסעדה האמריקאית החביבה ''מרגריטה'' מתאימה בדיוק למשפחות הרבות המבלות בקניון, ומציעה לאכיל את כל הפיות, מבלי שיצטרכו למשכן את ביתם לאחר התרוששותם מהחוויה הקניוניסטית.
הקיצור, מרגריטה מספקת למשפחה ישראלית ממוצעת בדיוק את מה שהיא צריכה – ארוחות עסקיות למבוגרים ולילדים שמתאימות לכל כיס.
אולם האוכל ממוצע בגודלו , עמוס בתמונות ומזכרות אמריקאיות , מעוצב בסגנון דיינר אמריקאי טיפוסי עם ספות מרופדות ונוחות. העיצוב אופייני למקובל בדיינרים אמריקאים שמחוץ לארצות הברית, עמוס צבעוני, מלהיב לילדים, ויחד עם זאת לא מכביד מידי על ההורים.

הבחירה האולטימטיבית היא בין עסקית א' (28 שקל) לבין עסקית ב' (42 שקל) אכן דילמה . אם אתה בעל קיבה ישראלית ממוצעת אז בחר בעסקית ב' שמציעה מנה ראשונה (בחירה בין 4 מנות) , מנה עיקרית (המבורגר, סטייק עין, סטייק פרגיות ועוד)ומבחר תוספות בנוסף. אני בחרתי בהמבורגר הכלול בעסקית ב' פה חיכתה לי הפתעה כאשר המלצרית החיננית האירה את עייני שיש 3 גדלים שונים של המבורגר 220 גרם, 330 גרם ו 450 גרם. בעסקית א' מקבלים 220 גרם ואילו בעסקית ב' ניתן להגדיל את ההמבורגר ל 330 גרם בלי תוספת תשלום, לא הייתי רעבתן לכן השארתי את גודלה של החיה בגבולות הסביר והגיע המבורגר מאוד גדול שאני , בחור עבה , רוצה לראות אדם המסוגל לבלוס כמעט חצי קילו של בשר אחרי מנה ראשונה ותוספות!! מכאן אפשר להסיר שהמנות גדולות ומלאות בכל טוב.

מרגריטה מלאה בהפתעות אחת מהן היא ארוחות לילדים ב 22 שקלים. דילים לימים שונים לדוגמא ביום א' יש תפריט אכול כפי יכולתך ב –59 שקל וביום ד' ההורים באים ואוכלים ב 50 שקלים והילדים בחינם בקיצור לא משעמם. התפריט מגוון ומציע עוד הרבה מעבר להמבורגר. כריכים שונים ומגוונים, ותפריט מיוחדים בו מחיר כל מנה נע בין 50 שקל ל – 90 שקל (למי שנשאר קצת יותר עודף ממסע הקניות)

ביקור במרגריטה מומלץ למי שרוצה לטעום מן החלום האמריקאי מבלי לחפור יותר מידי בכיסים, טרי, השירות מסביר פנים ומהיר, חנייה בשפע , לחנות את האוטו ואת השקיות ובתיאבון.

מרגריטה
לישנסקי 27,בבניין הקניון כל, ראשון לציון
טלפון: 03-9516152