Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> כתבת ביקורת על איב תל אביב
לחם בשר הרצליה

איב: לאירועים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

"מקום שיוכלו לחגוג בו. עם קצת קריוקי (כולל רפרטואר מכובד של שירים בעברית, באנגלית ובצרפתית) ומוסיקה, אוכל טוב, שולחנות מעוצבים, תקרות גבוהות ורחבת ריקודים. עם מנהל אירועים..." אורית איציק, איב, תל אביב

לאחרונה דבק בי חיידק הקריוקי. תגידו שזו מחלה מביכה, אבל אני כבר לא מתביישת. באירופה שרים בקולי קולות בפארקים, במועדונים ובבתים. בניו יורק מסיבות קריוקי הן עניין שבשגרה. אפילו ביל מאריי וסקרלט ג'והנסון הצליחו למצוא את הסקס אפיל שבשירה אל מול מסך כשהיו אבודים בטוקיו. ועכשיו ערב בתל אביב ואני שמה פעמיי אל עבר איב, אולם אירועים נחמד השוכן בלבו של מתחם יד חרוצים.

המקטרגים של מדיניותה הנוכחית של העיר אומרים שאל אזור יד חרוצים נשאבים כל המועדונים הרועשים. אבל כל מה שאני רואה לנגד עיניי הוא מקום שנמצא בטבורה של תל אביב, שיש לצדו חניה בשפע, ושבניגוד למועדונים אחרים בסביבתו, הוא נטול השפעות שליליות. כי הצוות של איב, מתוך תפיסה קונספטואלית, יודע לתכנן לכם אירוע כמו שאתם רוצים אותו, ואתם יכולים להזמין רק את מי שאתם רוצים. אם תרצו תוכלו להגיע לערבי קריוקי רגילים, שברוב המקרים כוללים גם מלצרים מזמרים. ולמי שרוצה את האירוע שלו בבית, גם הקייטרינג של איב מחכה כאן בשבילכם.

הערב חוגג איב פרידה מאושיית צמרת של אחד משירותי הביטחון של המדינה. החברים שדואגים לכך שנישן רגועים בלילה חיפשו מקום שיוכלו לחגוג בו. עם קצת קריוקי (כולל רפרטואר מכובד של שירים בעברית, באנגלית ובצרפתית) ומוסיקה, אוכל טוב, שולחנות מעוצבים, תקרות גבוהות ורחבת ריקודים. עם מנהל אירועים, מעצב אירועים, מנחה אירועים, תקליטן ותאורן, עם סאונד ברמה מעולה ועם בר משובח. והם מצאו.

לא רק אירועים של ארגונים מכובדים, גם בריתות, ברי מצוות וחתונות נערכים באיב. זה כשר ויש מי שיסדר בשבילכם הכול, אפילו יכין לכם הזמנות ומעטפות. כמה מתכננים, כמוני, מגיעים הערב לטעום את התפריט של איב. יש כמה סוגים, שוב, לבחירתכם. מה תרצו? עממי על בסיס חומוס? יוקרתי על בסיס היי טק? סטייל בית מלון? סטייל ביתי? בופה? הגשה? יש.

בואו נתחיל עם פטריות סצ'ואן חיות במשרה אדמדם-חום מעט חריף, נעבור דרך מטבוחה מתובלת היטב, חציל בטחינה כמעט גולמית ונהדרת ועגבניות שרי בבזיליקום. כך נגיע אל שעועית מוקפצת בשום ובזוקת שומשום בליווי פטריות ונבטים. עכשיו נרקוד דואט של תפוח אדמה ובטטה, ואליהם יצטרפו זוג רוקדים נוסף של עלי רוזמרין ומלח גס. הבטטה מצטיינת ברכות ובמתקתקות מדודה. סלט ירקות נוסף כולל עגבנייה, מלפפון, נבטים ועלי בייבי טריים. הוא, לשמחתי, אינו מתובל מדי.

עוד אני טועמת ממטעמי איב, אנשי הביטחון קמים מכיסאותיהם תוך כדי שירה כדי לרקוד לקצב המוסיקה המתחזק. אני, לעומת זאת, רואה רק את המנות העיקריות שנחות על שולחן הטעימות שלי באיב. פילה מושט בשרני מעוצב באלגנטיות תחת רוטב עגבניות עם פטרוזיליה טרייה וירוקה לקישוט בצלחת ענקית. השף הדרוזי של איב הכין שלוש קציצות קבב על ערימת עלי בייבי, ואני נעזרתי בטחינה של החציל ובמטבוחה כמלווים. בדיוק עכשיו הוא גם סיים לשקוד על פרגית בתיבול מזרחי, שבאופן מפתיע אינו מאפיל על טעמה. סטייק פרגית נוסף ברוטב טריאקי מתקתק מגיע אל שולחן הטעימות שלי, עוד תוספת קטנה של אורז ("אחד-אחד") עם צימוקים ועם שקדים דקיקים, וסוף סוף אני מתפנה להבחין בכך שהווליום של המוסיקה כבר ממש חזק ושמסיבת איב בעיצומה.

ברגע של רצינות נושאים אנשי הביטחון נאומי פרידה מהאושייה. הם מנסים להתגבר על אדי האלכוהול של אלו ששותים ולא נוהגים, ואני מרימה את הראש משולחן הטעימות שלי, בדיוק סיימתי לתכנן את ערב הקריוקי הבא.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש