לחם בשר הרצליה

בריזרים, הצעצועים של האלכוהול


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

תגידו על בריזרים מה שתגידו, שהם יקרים, שהם צעצועים של אלכוהול, שהם שיגעון חולף אבל עם הצלחה כידוע, לא מתווכחים. לא הספקת לסובב את הראש, וכל קצות הארץ מלאו משקאות אלכוהוליים קלים בשלל צבעים. מחנויות מכולת ועד לברים הכי אפנתיים, כולם מצביעים בשקלים, תנו לנו אלכוהולים קלילים.

הסנונית הראשונה היתה רום בקרדי עם השם הגאוני Breezer. כי מה יותר COOL ממשקה אלכוהולי קריררררר, בבקבוק ארוך צואר? יצרני האלכוהול האחרים, לא פראיירים, זיהו את ריח ההצלחה, ובאפס זמן, שיטפון של ''מיצים'' אלכוהוליים שטף את המדפים. Gordon space, על בסיס גין Gordon, אחר כך נולדו גם Absent Energy על בסיס האבסינט המר, חברת Sexy האוקראינית הבריקה עם סדרה על בסיס טקילה, Cinzano עם וורמוט, ועוד ועוד, כולם רוכבים על השם הגנרי המבריק.

אחר צהריים, כשהשמש עדיין גבוהה מעל קו האופק, אבל רוח של ים מקררת את היושבים בבר רגליים כמעט מעל המים הפקרנו את הילדים במזגן ופירגנו לעצמנו בילוי כמו פעם, כלומר מהימים ההסטוריים בבעידן של טרום הצאצאים. בעוד אני לוגמת מהBreezer שלי, שרק עצם הזמנתו גרמה לעיקצוצים חופשה בגבי, חשבתי לי בשקט, ככה בלב, כולה, לימונדה עם קצת אלכוהול, אז מה הקטע הגדול? וגם קצת יקר אפעס? לא?

בביקורי הבא אצל חינאווי שם אנחנו קונים משקאות של גדולים שאלתי מה דעתם על השגעון. כן הם אומרים, כולה מיץ עם קצת אלכוהול, אבל כשיושבים על החוף עם החברה, מה ישתו? לימונדה עם אלכוהול מתרמוס? ישתו בכוס פלסטיק? חברות האלכוהול הגדולות חיפשו איך להגיע אל הקהל הצעיר, זה שלא מבלה בשתיית אלכוהול כבד, והבריקו עם משקה שמתאים למסיבות קטנות עם החברה, שמתאים כשלא בראש להכין קוקטיילים, וכשמתכנסים באופן ספונטני על החוף, בקיצור, משקה עם תדמית סקסית צעירה ומרעננת, פשוט משקה לצעירים.
והמחיר? הפולניה שבי זוקפת ראש בתרעומת, ''לא חייבים לקנות בפיצוציות, ובברים. אם מחפשים מבצעים בחנויות האלכוהול, אפשר למצוא מציאות שמתאימות לכל כיס''


אז שותים ישר מהקבוק, או במילים אחרות , התשובה הנשית הסקסית והעדינה לבירה. זה קל לשתייה, אולי אפילו קל מידי, מתוק, וארוז בסקסיות. מה עוד צריך?
שניים שלושה בקבוקים עושים את מה שאתם כל כך מחפשים, שמח.

ובכל זאת, אמא או לא? עם תכולת אלכוהול דומה לזו של בירה 5-8.8%, שלושה בריזרים מחדירים לדם יותר אלכוהול מזה שמקבלים בשתיית כוסית של משקאות חריפים עם 40% אלכוהול. נקודה שכדאי לזכור לפני שמתניעים בדרך הביתה.

חינאוי
כתובת: יפת 176
טלפון: 03-5067421/5


לחם בשר הרצליה אירועים חדש