מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

בדרך לצפון


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חם, צפוף ודביק בגוש דן,ונוסף לכל, החופשה הגדולה בשיאה וכך, אתם ושאר עם ישראל, עומדים בפקק לצפון. ''להתקרר''. נוסעים, נוסעים, נוסעים, אבל איפה עוצרים?
נכון, הכבישים מהירים יותר, המכוניות ממוזגות היטב, וכך המרחקים מתקצרים, ובכל זאת מה עם איזה אספרסו קצר? או ארוחה?
בשנים האחרונות סוף סוף חודרת אלינו תרבות המנוחה בדרך, זה כיף וגם חשוב. בתי קפה, מרכזי קניות ובהם מסעדות ומזנונים ומסעדות ששווה להכיר צומחים לצד הדרך. אפשר לעצור להתרעננות קצרה או לארוחה מלאה, ולהמשיך בדרך מאוששים ומרוצים.

שיפודי אולגה
אין שום דבר בכיכר ובמרכז המסחרי הגלמוד שם ממוקמת מסעדת סימו ודובי, שיפודי אולגה שמסגיר את התענוג הצפוי לכל קרניבור בשיפודי אולגה. אם אתם חובבים בשר על האש, ומי לא? זה מקום שחייבים להכיר,ואם יש מסעדה שיכולה להוות דוגמא לעממיות איכותית זה המקום. בחוץ על המרפסת פועלים במלוא המרץ שני גרילים ענקיים על פחמים, ובלי שום פוזה. בפנים,המקרר מלא במבחר של בשרים טריים , רק טריים, שקדים חוט שידרה ואולי הנתח הכי מפתיע, הרוט פלייש, שרק בשבילו שווה לעצור לשיפוד (כאן קוראים לו ספאק). התפאורה בסיסית ביותר, ומלבד בשר מוגשים לשולחן כמה סלטים פשוטים לפתיחה, בצל ועגבניות על האש, ופיתות טריות. שימו לב לשעות הפתיחה, המסעדה סגורה בששי שבת!!!

שיפודי אולגה,
החלוץ 6 ליד תחנת דלק גבעת אולגה כביש החוף
שעות פתיחה: א-ה 12:00-01:00, מוצ''ש: 19:00-22:00
טלפון: 04-6343384/050-348881


אקליפטוס
את המרכז המסחרי השוקק שבצומת אלונים מקיפים שדות המשתרעים סביב סביב ומהוים ניגוד חקלאי רגוע ומנומנם לתרבות המהירה שלנו, כך שנחמד לשבת בפנים להציץ מהחלונות הגדולים ולהרגיש כבר חצי בחופשה. טעמנו, סטייק פרגית במשרה הבית, עוף קייג'ן ומנה צימחונית עם שם נחמד, ''בחצר''. כל המנות היו ענקיות, ראו הוזהרתם. אם אתם עם הילדים, יש גם תפריט מיוחד בשבילם עם מה שילדים אוהבים, שניצלונים נקניקיות והמבורגרים, במנות קטנות יותר!!! הילדים שלנו לא התגברו על המנה ומה שנשאר נסע איתנו.
ולידיעת הצמחונים, מוגשות במסעדה מנות צמחוניות רבות, סלטים, מרקי כריכים ופסטות.
בין 12:00ל 18:00 מוגשות ארוחות עיסקיות

אקליפטוס
קניון חוצות אלונים , אלונים
טלפון: 04-9530406


פונדק אסא יקום

למסעדת אסא הוותיקה סניף חדיש מבהיק ומעוצב בצומת יקום. התפריט הוא התפריט הכי ישראלי שיש, ויש בזה משהו מנחם ומרגיע, במיוחד כשרוצים לסעוד בדרך לחופשה והרכב עמוס בילדים רעבים. בשרים ועוף על האש בכל הצורות המקובלות, לתוספות צ'יפס תפוחי אדמה ואורז, ובאגף הסלטים, הסלטים שאנחנו הכי הכי רגילים לצרף עם הבשר לפיתה. פתוח עשרים וארבע שעות ביממה, יש ארוחות ילדים, והאטרקציה: את הפיתות אופים במקום. הריח אוי הריח, והדיאטה......

פונדק אסא
כביש החוף בכניסה לקיבוץ יקום
טלפון: 09-9563349


רשת סגפרדו
סוף סוף זה בא!! וגם אצלנו מופיעים ניצני תרבות בתי קפה/ אספרסו בר איכותיים בתחנות דלק. אכן עוד לא אבדה תקוותנו. לרשת סגפרדו 9 סניפים בתחנות דלק של אלון מקריית שמונה ועד באר שבע ארבעה מהם בצפון.
הסניפים מהוים מקום בילוי לתושבי המקום כמו גם לעוברי אורח מטיילים, ונהגים שזקוקים להזרקת קפאין אחת לכמה עשרות ק''מ. ולא פחות חשוב, יופי של אלטרנטיבה למילוי הבטן בארוחות קלות, סנדויצים או עוגה מצויינים, לפני החזרה לכביש.

מעברות כביש 4 8989722-09
להבות חביבה: 6306196-04
צומת בית השיטה 04-6531181
צומת גומא : 04-6941335