Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> ביקורת על מייקס פלייס תל אביב
לחם בשר הרצליה

מייקס פלייס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

"ניסינו לברוח לפני תחילת משחק המונדיאל אבל הרבה אלכוהול ועוד הרבה יותר אוכל השאירו אותנו אל מול נוף הים שהפך לערמה של גברים מיוזעים שמודיעים לעולם על כל גול שהובקע..." שיר כידן מודיעה לעולם על מייקס פלייס, תל אביב

אם הייתם יכולים לסכם את שלל האסוציאציות שמעלה בכם הקיץ בטח הייתם אומרים, ים, שמש, אלכוהול, אוכל, ספורט, עוד משהו? על חוף ימה של תל אביב נפגשים כל אלה בפאב מייקס פלייס, מעוז התיירים המגניבים ולא מעט ישראלים מגניבים לא פחות. בין שלושה ערוצי ספורט שונים המשדרים במקביל בשני מתחמים פנימיים ועוד מתחם חיצוני, שולחן ביליארד ועוד, ביליתי עם חברה ערב קיצי חמים. ניסינו לברוח לפני תחילת משחק המונדיאל של הערב אבל הרבה אלכוהול ועוד הרבה יותר אוכל במייקס פלייס השאירו אותנו אל מול נוף הים שהפך לערמה של גברים מיוזעים שמודיעים לעולם על כל גול שהובקע.

הזמנתי צ'יפס מוקרם בגבינה מתוך ציפייה שהצמחונית תצטרף והקערה תחוסל במספר חד ספרתי של דקות. אבל הצמחונית בדיאטה, הקערה הרבה יותר גדולה ממה שציפיתי ובעודי מעיינת בתפריט הענק של מייקס פלייס הכולל 51 פריטים עוד לפני שמגיעים לחלק של השתייה נשנשתי ממנה שוב ושוב, והיא הייתה כמו קערת פלאים שלעולם לא מתרוקנת. הצ'יפס היו קריספיים כראוי וחבלי גבינה מותכת נמתחו מכל אחד מהם שנפרד לעד מחבריו. בפעם הבאה תצטרך הצמחונית לדאוג לעצמה כשאני אזמין את הצ'יפס מוקרמים עם בייקון.

אז מה אני באמת רוצה לאכול היום? איטלקי? מקסיקני? אמריקאי? התפריט של מייקס פלייס מגוון ונותן לתיירים להרגיש בבית. כאמור, הבחירה קשה. הצמחונית החליטה לשחזר את הטיול למקסיקו והזמינה בוריטו. טורטייה פיקנטית שקצרה מחמאות ותוספות של אורז, שעועית וירקות שונים המגיעים בליווי מגוון רחב יחסית של מטבלים כגון סלסה עגבניות, גוואקמולי ושמנת חמוצה. את כל הארוחה המקסיקנית הזו הורידה הבחורה הצנומה עם כוס ג'יימסון וסיכמה שכך צריכה להיות ארוחה מקסיקנית. בדיוק כמו שטעמה במקסיקו.

בייבי ריבס ברוטב ברביקיו עסיסי בתוספת, כמובן, צ'יפס פריך עיטרו את צלחתי. לא היה לי נעים לאכול עם הידיים ולכן עשיתי כמיטב יכולתי לגרד כל פיסה בשרנית מעצמות הצלעות. הייתי יכולה להישאר שם שעות ולהתעסק אתן, אך רכות הבשר הקלה על המלאכה. מיומנות השף בהכנת מאכלים של מעבר לים ניכרה בכל אחת מהמנות של מייקס פלייס וחלומות על מקומות רחוקים התחילו לרקום עור וגידים שם אל מול הים. מרגריטה קפואה ומקושטת סייעה לקרר את החלומות שכנראה לא ייקרו הקיץ ולהמתיק את הנחיתה למציאות.

בין תהיות וחלומות על עוד טיול רחוק נדרשנו להחלטות קצת יותר מקומיות כמו מהות הקינוח שלנו במייקס פלייס. הצמחונית הייתה אולי יכולה לוותר בגלל הדיאטה אבל אני לא מרשה. אני מכבדת כל דיאטה, עד שזה מגיע לקינוח. כך יכולתי לבחור שני קינוחים לטעמי ולא להרגיש רע על שאני בוחנת את שניהם לעומק. עוגת גבינה אפויה שחמצמצותה משתלבת במתיקות השוקולד העוטף אותה והיא נימוחה בפה מדגדגת את בלוטות הטעם שדורשות עוד ועוד. אחרי ארוחה גדולה כל כך, קשה לסיים פיסת עוגה כזו גדולה כמו זו שמקבלים במייקס פלייס אבל פשוט אי אפשר להפסיק לאכול. מדי פעם שלחתי כפית אל עוגת מוס הטריקולד של חברתי. קצפתית ונמסה בפה, חברתי כמעט ולא הרגישה איך היא נעלמה לה.

בימים אלו נגמר המונדיאל וההופעות שבהן ידוע מייקס פלייס חוזרות. עכשיו אנחנו יכולות לחזור לכאן, בנות שכמונו, ליהנות מספורט על מסכים ומצלילים על הבמה. הצמחונית כנראה תהיה במחוזות רחוקים, אז אני אקח אתי מישהו אחר לעוד ערב קסום של ים, שקיעה והרבה אוכל טוב במייקס פלייס. אה, וגם הרבה אלכוהול מכל פינה על הגלובוס.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש