מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מסעדות כשרות > פשוט מוכשרת> ביקורת על מסעדת אל ראנצ'ו טבריה

אל ראנצ'ו


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אל ראנצ'ו, טבריה: עוזי בשן מוצא מסעדה רומנטית וכשרה למהדרין לחגיגת יום הולדתה של אשתו. ידו של המנגליסט המיתולוגי של המסעדה מתנפנפת מול ערמת הגחלים עוד מאז שהיה בן 6, מה שניכר ברמת העשייה המדויקת של הבשר

ביום הולדתה ל אשתי, כבר מהבוקר שאלתי את עצמי איך אוכל להפתיע אותה. חשבתי על מסעדת בשרים ונזכרתי במסעדת אל ראנצ'ו, מסעדה בעלת מוניטין של לא פחות מעשרים ושש שנים שהיא גם כשרה למהדרין. מסעדת אל ראנצ'ו הדרום אמריקנית מציעה תפריט בשרים על הגריל (כמו בדרום אמריקה), דגים (כמו בטבריה) ואף בשר טרי למכירה במקום (כמו בישראל). הנסיעה מהקריות לטבריה אמנם נשמעת ארוכה, אך בשעות הערב היא שקטה, נוחה וזורמת. תוך ארבעים דקות הגענו לאל ראנצ'ו.

הכניסה למסעדת אל ראנצ'ו היא מרשימה מאוד, מבנה מעץ עם גגון נותן תחושה של ישיבה בבקתה. אל ראנצ'ו כוללת שלושה אגפים: אגף החוץ ליושבים במרפסת, אגף הפנים והאגף הרומנטי שהוא חדרון קטן ואינטימי לאנשים שרוצים להתבודד. אל ראנצ'ו, ששמה בטבריה הולך לפניה, היא בבעלותו של שמואל אוחנה, בן לשושלת רבנים שמקפיד על כשרות. מסעדת אל ראנצ'ו מתאימה לאירועים של עד 300 מוזמנים בקיץ, ועד 100 בחורף. בנוסף לתפריט האוכל הבשרי והמשובח מציעה אל ראנצ'ו גם תפריט יינות מגוון.

לאחר עיון בתפריט החלטנו להזמין את פלטת הבשרים של אל ראנצ'ו, שכוללת סטייק אנטרקוט, סטייק פילה, קבב, פרגית וצ'וריסוס. פלטת הבשרים הגיעה כלאחר כבוד על גריל פחמים, ויחד אתה הוגשו לנו גם סלטים ואמפנדס ממולאים בבשר טחון שגרמו לנו ללקק את האצבעות. ריח הבשרים הותיר אותנו בפה פעור, שהתחנן לטעימה, וכך עשינו: סטייק האנטרקוט היה עשוי ברמת מדיום ופשוט נמס בפה, סטייק הפילה היה רך, איכותי וטעים והפרגית – עסיסית מאין כמוה.

שמו של המנגליסט המיתולוגי של אל ראנצ'ו הוא פבלו, איש חביב בן 86. את נפנופיו מול ערמת הגחלים החל כבר בגיל 6, ואכן הניסיון עושה את ההבדל. ניתן לחוש זאת דרך איכות הבשר ורמת העשייה המדויקת. גם רעייתי השבעה, שבדרך כלל מביעה את דעתה בפה מלא, העידה הפעם בפנטומימה גם על שביעות רצונה.

וזה עוד לפני שהציע באדיבות בעליה של מסעדת אל ראנצ'ו את מנת הדגל של המסעדה, צלע עגל חלב. היינו שבעים, אך טרפנו גם אותה, וייטב לכם להגיע למסעדת אל ראנצ'ו, לטרוף את המנות ולהיווכח בעצמכם. לאחר שמיצינו את עצמנו עד תום, הופתענו גם מהמחירים הסבירים.

כבדי בטן, המשכנו לטייל בטיילת הבנים שנמצאת מול מסעדת אל ראנצ'ו וירדנו לאורך הכנרת. מזה זמן רב לא היה לנו זמן איכות שכזה במסעדת בשרים טובה בקרבתה של הכנרת היפה.