Skip Navigation Linksראשי > כלים ומאכלים > משלוחים ואוכל מוכן> ביקורת על כפרי, יבנה
לחם בשר הרצליה

כפרי, יבנה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

שירלי רחמים פותחת את הבוקר כמו את שאר הבקרים: במחשבה על ארוחת הצהריים. כשהיא וחברות לעבודה נתקלות בתפריט של כפרי ביבנה הן מזמינות מכל טוב סלטים, כריכים וקישים, ומגלות שאוכל בריא וטוב יכול להיות שווה לכל כיס

היה זה עוד יום בשבוע שהתחיל לו באופן סתמי לגמרי, עת הגעתי בבוקר לתחילת יומי בעבודה. כמו כל בוקר, גם את זה אפיינו מחשבות על אוכל בתדירות שבה גברים חושבים על סקס: כבר בתחילת היום אני מתכננת מה אוכל לארוחת הצהריים, כשזו נגמרת אני מייד מקנחת במשהו מתוק, בהמשך אני חושבת מה אכין כשאגיע הביתה ובין לבין שואלת את עצמי מה כדאי להוסיף, מה יהיה טעים, איפה יש בכל זאת קצת פחות קלוריות, ומה עם קצת בריאות.

באותו יום בעבודה חיפשנו משהו אחר, אבל הדילמה המתמידה חזרה על עצמה: אם נאכל אוכל בריא וטוב נצטרך להוציא המון כסף. מצד שני, אם נתפשר במחיר, נאכל בוודאי אוכל מטוגן ומשמין.

תפריט צבעוני שהודבק על לוח המודעות משך את תשומת לבי – "כפרי כריך בריא" - משלוחים בכל אזור יבנה. כפרי כריך בריא הוקם על ידי איציק נח שהשכיל להבין שמה שאנשים בעבודה באמת מחפשים לארוחת צהריים זה את השילוב המנצח של אוכל בריא במחיר שווה לכל כיס, וכך, עם המון מחשבה, הכנה והיערכות מראש נולד לו קייטרינג כפרי כריך בריא שביבנה.

תוך בחינה מדוקדקת של התפריט ופירוק לגורמים של מרכיביו, כמו שרק בנות יודעות לעשות, גילינו שהתפריט של כפרי כריך בריא כולל מגוון רחב של סנדוויצ'ים, סלטים וקישים ייחודים ביותר. חככנו בדעתנו זמן מה ולבסוף נתקבלה ההחלטה, התקשרנו להזמין וחיכינו בסבלנות לשעת הצהריים הבאה עלינו לטובה. כשהמשלוח הגיע קשה היה שלא להבחין באופן שבו ארוזות המנות: אריזה צבעונית, מרעננת, חדשנית ומעוררת תיאבון שניכרת בה תשומת לב רבה לפרטים הקטנים.

אלופת הסלטים שכל היום עוקבת אחר הקלוריות הזמינה סלט נתחוני עוף בגריל. כל הסלטים בכפרי כריך בריא מורכבים מירקות טריים ומשובחים שנקנים מדי יום, וניכר כי הסלט נחתך מיד עם קבלת ההזמנה, מה ששמר על טריותו. הנתחונים, שהיו רכים וטעימים במיוחד לאחר שהושרו במרינדה מיוחדת לכמה שעות, הוגשו על מצע של עלים ירוקים ומיני ירקות עם תוספת של לחם מחמצת, שכמו שאר הלחמים בכפרי, הוא נאפה בטכניקה מיוחדת מבצק מחמצת מלא ללא שמרים, חומרים משמרים וצבעי מאכל. הכול לווה ברוטב נפלא מעשי ידי כפרי.

חברה אחרת הזמינה כריך ספייסי טונה, שהיה טרי ואיכותי. סלט הטונה היה מלווה ברוטב פיקנטי של פלפלים וירקות טריים, הכריך היה משביע ביותר וגם אחרי כמה טעימות שלנו היא הרגישה שבעה. ורק אני, חייבת לרענן, הזמנתי לי קיש בטטה עם גבינת צאן, שהוגש כמנה אישית עם סלט בצד בגודל אידיאלי גם לרעבים שבינינו, הוא היה עשיר בטעמים ואפוי בדיוק במידה הנכונה.

מלבד הזמנות ומשלוחים בכל אזור יבנה מציע כפרי כריך בריא הסדרים מול חברות ומספק ארוחות על בסיס קבוע לארגונים בהתאמה לצרכי הלקוח. בנוסף, בתיאום מראש, ניתן להזמין כיבוד לישיבות ולאירועים בהגשה ייחודית ומושקעת. המגוון של כפרי הוא נרחב ונותן מענה מצוין לארוחת צהריים משביעה, בריאה ומזינה ובמחירים שווים לכל כיס. את ההזמנות ניתן לבצע בין השעות 8:00-14:00 בצהריים, ובנימה אופטימית ועם בטן די רגועה, אני חושבת שאתחיל לעבוד.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש