לחם בשר הרצליה

חובב קפה בא למושבה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אני חובב קפה מושבע וכמי שנוסטלגיה מהסוג של ''בטעם של פעם'' חביבה עליו התגלגלתי למושבה גדרה. מושבה אמרנו? ליתר דיוק הוקמה כמושבה וכיום מוגדרת כמועצה מקומית עם שאיפות להיות עיר ואם בעתיד.
קפה הבילויים 7 ממוקם במעלה רחוב הבילויים, במבנה ישן ואותנטי בצל עצים עתיקים הנושקים זה לזה., בין חנות לשכפול מפתחות, צבעים ונעלי עבודה, לבין מספרה של פעם .


אייל, הבעלים של הבילויים 7 ממשיך ברוח זו. בית הקפה פועל במבנה המקורי, באווירה משפחתית, תחת הגדרה רחבה של קפה מסעדה ופאב.
התיישבנו בתוך הקפה ספוג האווירה ובהמלצתו של אייל בחרנו בסלט בטטה ורוקפור. שילוב מצוין ומפתיע בין בטטה, שפע של עלים ירוקים , בשלות הרוקפור ועוקץ מפתיע של הרוטב. הוספנו לו קנלוני גבינות ותרד שהיה עשוי בדיוק במידה הנכונה. המילוי מתחלף כל שבוע לפי מצב הרוח ומזג האוויר במושבה.


קינחנו בקפוצ'ינו אמיתי עשוי כמו שצריך. אני שמקפיד כל כך בעניינים שכאלו כמו לא לקלקל את טעם הקפה במיני תוספות ואו המתקות, מעיד שהגדרתים יודעים את המלאכה. הקפוצ'ינו מוגש בכלי הגשה המאופיינים בעיצוב הבית של קפה דנסי.
באשר לקינוח, ביושבי אל מול ליאורה, כותבת מדור קלוריות- זה שמעל המדור שלי- דיאטנית שגזרתה נצמדת לגופה הזמנתי מנת פאי תפוחי עץ אחת לשנינו. אני חוקר באובססיביות עוגות תפוחי עץ בכל העולם ויכול להעיד שהפאי הגיע חם לשולחן, בנוי משכבת בצק דקה ופרוסות תפוחים נימוחות, ועומד בהחלט בסטנדרטים בינלאומיים. מה אומר, יצאנו חזרה אל העיר הגדולה בהרגשה שיש לה לגדרה את כל הסיבות שבעולם לשמור על אופייה כמושבה.

הבילויים 7, גדרה
טלפון: 08-8592595
פקס: 08-8592595לחם בשר הרצליה אירועים חדש