מה נשתנה ב-2eat?


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

רוחות האביב שמנשבות גם אצלנו מביאות אליכם את השירות החדש. ועכשיו, כש2eat ו-Click a Table התאחדו, החיים שלכם קלים יותר: כבר לא דואגים שלא יהיה מקום במסעדה, רק בוחרים איפה רוצים לאכול ומתי. השאר – עלינו

זה לא שהחיים שלנו קשים. זאת אומרת, גם לא ממש קלים: בכל זאת אנחנו צריכים לקום כל בוקר לעבודה; אבל אי אפשר לומר על עובדי מערכת של אתר שעוסק במסעדות שהחיים שלהם הם סבל אחד גדול. בכל הכנות, המסעדות, המתכונים, המאכלים והטעימות - איך לומר את זה בלי לצאת רעים - היינו שמחים אם כולם היו יכולים ליהנות מהעבודה שלהם כמונו.

אבל מכיוון שאצלנו, בסך הכול, הכול בסדר, החלטנו להקל גם עליכם. אתם, שצריכים לחגוג ימי הולדת לחברים או לסבתא. אתם, שצריכים לארגן ישיבה מחוץ למשרד ביום שני בערב. אתם, שצריכים להזמין מקום במסעדה איטלקית כשרה בחיפה ואין לכם זמן לטלפונים. בשביל כולכם התאחדנו עם שירות Click a Table, ומעכשיו גם החיים שלכם יוכלו להיות הרבה יותר קלים.

מה שנשתנה מעכשיו זה שאתם צריכים לעשות הרבה פחות טלפונים. אמרנו הרבה פחות? התכוונו בכלל לא. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור. אם, נניח, החברה ביקשה ערב רומנטי במסעדה במרכז העיר דווקא ביום שישי בערב כשאתה יודע שהכול תפוס, למה שלא תיכנס ל-2eat, הגדר בראש העמוד הראשי של האתר באיזה אזור אתה רוצה לאכול, באיזה יום ובאיזו שעה, ואנחנו כבר נגיד לך איפה יש שולחן פנוי. מכל האופציות שתקבל בחר לך את המועדפת עליך, ואנחנו נשמור לך את השולחן.

תארו לעצמכם את שעת ארוחת הערב, כשהתור בחזית המסעדה שבחרתם משתרך עד לקצה הרחוב הסמוך. המארחת עומדת על עקביה בכניסה, טלפון בידה האחת ובידה השנייה רשימה מודפסת, מעוטרת במחיקות עט ועיפרון רבות. "הזמנתם?" היא שואלת, ואתם עונים, "הזמנו באתר 2eat". שני קמטי הדאגה שבין הגבות המעוצבות שלה נמתחים וכל סימן לחשש נעלם מפניה. "אה, אתם אלו שהזמנתם? השולחן שלכם מוכן, בואו, תיכנסו."

אז לא נגיד שפתרנו את כל בעיות העולם. גם לא נגיד שבמזרח התיכון המצב הרבה יותר טוב. גם הזאב עדיין לא עובר לגור עם הכבש, אבל כבש עם יין – למה לא בעצם? כי עכשיו קצת יותר קל. יש לכם יותר זמן, יש לכם פחות טלפונים לעשות, יש לכם פחות הזדמנויות לריב עם החברה, אפילו גורמי החיכוך עם בני המשפחה מתמעטים. כל מה שנותר הוא להחליט מה בא לכם לאכול, איפה ומתי. אנחנו כבר נעשה את השאר. תיהנו.

כמעט שכחנו, חידוש נוסף לקראת האביב: צבירת נקודות במועדון המקליק המתמיד. בכל פעם שתזמינו מקום במסעדה באמצעות Click2Eat תצברו 10 נקודות, וכל 50 כאלו יעניקו לכם שובר תשלום של 50 ₪ במסעדה.

מידע נוסף על מועדון המקליק המתמיד