לחם בשר הרצליה

המוסד


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    

ה''כוסית'' הוא מוסד. פאב של ח'ברה, עם שולחנות עץ גדולים, והרבה כסאות, במקרה שחבורה של ארבעה יסיימו את הערב כקבוצה קולנית ושמחה של עשרים.

המקום קיים כבר כמעט 23 שנה, הישג לא מבוטל במונחים של ת''א. הוא היה שם עוד לפני שידענו לשתות ויסקי, ושליש ליטר בירה היה מספיק כדי שנאהב את כולם, וכולם יאהבו אותנו. ה''כוסית'' מציע אלטרנטיבה לסצנת הפאבים/ברים/דנס-ברים/פאבים אירים ועוד מיני מוטציות מעוצבות לעייפה ומתומחרות בהתאם. אולי הקוקטייל לא יוגש לכם בכוס הנכונה, אבל הבר מצויד היטב ויש אפילו בירה אירית למרות שלא, זה לא פאב אירי.

הכל וגדול, זה המוטו של התפריט ב''כוסית''. ממטוגנים עד סטייקים, מחומוס עד פטה עזים. וזה חייב להיות גדול, כי כמו שיודע כל מי שנקלע אי פעם לישיבת ח'ברה, ברגע שמנה על השולחן, היא של כולם. מה שטעמנו היה טעים, טרי מאוד, וכמובן משביע.


עמדת די-ג'י, אין דבר כזה. כאן החליטו לפסוח על הכוכים הקטנטנים שצצו בכל פינה, ובגללם מבקר מזדמן בעיר יכול בטעות לחשוב שאת העמדות מאיישת כת סודית של גמדים או ששכחו לבנות כאן רחבה כי במקור זה מועדון. ב''כוסית'' יש מוסיקה של פאב: לד זפלין, DOORS, לאונרד כהן, מזכיר לנו משהו? נכון, הדיסקים שיש לנו ושכחנו לשמוע המון זמן, אבל כשכבר שומעים...


אז, אם בא לכם להגיע עם החברה, בלי לדאוג שמא אתם מפריעים לשולחנות ליד, להיזכר בימים ש... וכן, אפשר גם בטרנינג.

הכוסית
ככר רבין 5, תל אביב
טלפון: 03-5240888 (מספר זמני)


לחם בשר הרצליה אירועים חדש