מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > מאמרים ראשיים > חדשות ואירועים> מתנות לסילבסטר במסעדות

מתנה לסילבסטר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אז מה אתם עושים בסילבסטר? מסיבה? ארוחה אצל חברים? רביצה מול הטלוויזיה? ועל מתנה קטנה לבן\בת הזוג לחגיגת האירוע כבר חשבתם? כמה מקומות מציעים לכם מתנות שהם לא ישכחו כל כך מהר

אמנם קשה להתרכז תוך כדי עיכול השאריות האחרונות של השמן, הסופגניות והריבה שנשארו בבטן עוד מחנוכה, אבל אל תתנו לצרבת להטעות אתכם, כי הסילבסטר שוב בפתח! כמו בכל שנה, הוא לא מוותר, רק שהשנה הוא גם בסימן חורפי, וזה באמת עובד לטובתנו. לכבוד הסילבסטר, מה אתם מתכוונים לקנות לבן/בת הזוג שלכם? מישהו אמר משהו מתוק? והשנה, בגלל שהסילבסטר יוצא ביום חמישי, אולי תרצו לשלב במתנה שלכם קצת אלכוהול, ולשם שינוי לשכוח שצריך לקום מחר בבוקר.

Roy שוקולד
במאפיות והקונדיטוריות הפזורות ברחבי הארץ מציעים לכם לכבוד הסילבסטר סוכריות ושוקולדים עם הדפסים של Happy New Year ו- !Merry Christmas הם יסכימו גם להדפסי לבות או אחרים שתבקשו. בנוסף, תמיד תוכלו למצוא את המארזים הרגילים והמפנקים של Roy שוקולד.

לאונידס, ת"א
מציעים לכם מארזים מקושטים בצבעים מיוחדים, פרלינים עם הדפסי פתיתי שלג, פרלינים שמכילים ליקרים אדומים וזהובים, מארזי שוקולד בצורת לב שעשוי משוקולד ומארזי לב מקטיפה אדומה.

אבי בן
פה יש מבחר גדול של קאוות מבית "נאדל", שהוא אחד מבתי הקאוות הטובים ביותר שמקורו בספרד.
מארזים של קאוות ויינות מבעבעים עם כוסות יתמכרו במחירים המתחילים ב-49 ש"ח.
בין היינות המומלצים: יין אטריום שמקורו מספרד, יין saslove (האהבה כבר בשם) ויין ישראלי מקיבוץ אייל, שני בקבוקים ב- 120 ₪.

ספיסס כלים ומאכלים
לרשותכם מארזי שוקולדים ופרלינים ועוגות קריסמס "פנטונה קלאסיקו", שהן עוגות המכילות פירות יבשים, ומארזי פונדו לערב גבינות או שוקולד.
תוכלו גם למצוא מגוון סוגי קאווה רוזה דולניה (2 ב- 60 ₪), פריקשנט , קורדון נגרו ופריקשנט קרטה נבדה (2 ב- 100 ₪).
עוד במלאי, מגוון יינות מבעבעים כלמברסקו אדום לבן ורוזה (3 בקבוקים ב-100 ₪), יין תבור וסדרת פנינים ( 49 ₪ או 2 ב-80).
לאוהבי הבירה, בשבילכם יש בירת דולבצ'קי ובירה בלגית בבקבוק מעוצב של ליטר וחצי.
וכדי למזוג את השיכר, יש גם מבחר כוסות המתואמות לסוגים שונים של יין, כוסות יין "רידל"

עין כרם המתוקה
בנוסף למגוון השוקולד והגלידות הרגילים שמיוצרים במסעדה, מציעים בעין הכרם מתנה רומנטית קצת שונה: סיור במפעל שוקולד שאורך כ-20 דק וכולל טעימות. עלות הסיור -20 ₪, והוא מתקיים בין 10:30- 14:30, בכל חצי שעה.


בית הטבק והיין ראשל"צ
מציעים לכבוד הסילבסטר הנחות (עד 20%) על שמפניות ועל יינות מבעבעים. מארזי גמלא הכוללים שתי כוסות יעלו לכם 119 ₪, מהדורה מוגבלת של וודקה אבסולוט רוק תימכר ב- 99 ₪ בלבד, וגם מהדורות מוגבלות ישנות של וודקה אבסולוט: בלינג בלינג ב-155 ₪, נשף המסכות ב-119 ₪, דיסקו ב-129 ₪, ועוד פריטים לאספנים.