Skip Navigation Linksראשי > קפה ובתי קפה > בתי קפה> המלצה על סוויט ארט
לחם בשר הרצליה

מיי סוויט ארט


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

"אני שאיני חסידה של אוכל בריאות הזמנתי סיגר ים תיכוני. בצק עלים שתוכנו אריסה, תפו"א, ביצה, לימונים כבושים וזיתים. ממש כמו סנדביץ' תוניסאי בתוך סיגר גדול..." שיר כידן ממליצה לכל אחד להביא את הסוויט ארט שלו לסוויט קפה

בין בתי הקפה והמסעדות הסטנדרטים באזור התעשייה הישן של ראשון לציון נמצאת מסעדת סוויט קפה . בין דלתות עץ כבדות וריהוט קלאסי, בעיצוב יוקרתי ועכשווי ובאווירה אינטימית, תוכלו למצוא את המסעדה הכי עדכנית באזור. יחד עם ארוחות עסקיות מצויינות וארוחות בוקר המוגשות לאורך כל היום ישנן במקום מנות גורמה מקוריות ובלעדיות לסוויט קפה. זה מכבר הסתיימו השיפוצים במקום במסגרתו הוטבעו פרחים על הקירות, נתלו פלזמות לצפייה כדי שלא תפספסו משהו חשוב וגדל חלל המקום על מנת שניתן יהיה לקיים בו אירועים כגון יום הולדת 90 לסבתא או יום נישואין ארבעים לאמא ואבא. כאן המוסיקה שקטה ונעימה ולא תשמעו להיטים דביקים וצרחניים בוקעים מהמערכת. והאוכל? גורמה יוקרתי המדבר בעד עצמו.

מרק החצילים שהזמינה חברתי אינו דומה בדבר למה שמשתמע משמו. אין זה מרק חם ומהביל אלא מרק חצילים קר המוגש בגביע ומכוסה בשמיכת יוגורט גבינת עיזים. מפגש הפסגה בין מליחות החצילים וחמיצות היוגורט הוליד מנת פתיחה מצויינת המעידה על הבאות. אני איני חסידה של אוכל בריאות ולכן הזמנתי סיגר ים תיכוני. בצק עלים שתוכנו אריסה, תפוחי אדמה, ביצה, לימונים כבושים וזיתים. ממש כמו סנדביץ' תוניסאי בתוך סיגר גדול החתוך לנוחיות הסועד ומוגש באופן מהודר כמו כל שאר המנות במקום. הסיגר פריך וטעים והמילוי שלו משחק בינו לבין עצמו כשרכות הביצה משלימה את בשרנות הטונה ומליחות תפוחי האדמה משדרגת את חמצמצות הלימון.

קיש הבצל, בהמלצת בעלת המקום, הוא בריכה של גבינת עיזים רכה ונימוחה בפה וכמות נדיבה של בצל המאוגפים בפאי פריך המשווה לכל המנה לוק של עוגה במליחות המדגדגת את בלוטות הטעם. אני הזמנתי פטריות פריכות בגבינת עיזים. כדורי הפטריות פריכים וכיף לנעוץ בהם את השיניים ולשמוע את קולות הפצפוץ. גבינת העיזים המוצאת את מקומה בתוך כדורי הפטריות כמו גם מחוצה להן משדרגת את המנה ונותנת לה את מליחותה המעודנת. זו אינה מנה גדולה אך כל אחד ממרכיביה ניתן בנדיבות ומהשילוב בין הפטרייה, גבינת העיזים והציפוי הקריספי מתקבלת מנה מעניינת, טעימה ושווה גם, ואולי בעיקר, אם אתם לוקחים אחר כך את אחד ממגוון הקינוחים המדהימים בהם מתמחה המקום.
הוופל הבלגי שלקחנו שתינו יחד למנה אחרונה היה כל כך גדול ששתינו יחד לא הצלחנו לסיים אותו. וופל ענק מכוסה בשוקולד מכל כיוון אפשרי ובכל מרקם ידוע, החל מסירופ השוקולד שהושפרץ עליו בנדיבות, דרך שברי המקופלת החומה והלבנה וכלה בכדורי גלידת השוקולד שפיארו את המגדל. אגוזים כאלה ואחרים השתובבו על הצלחת ושיחקו עם השוקולד שכיסה למכביר גם את הצלחת.
שנייה לפני שתשתלט על המקום אוכלוסיית העלית שתמיד מחפשת את המקום האיכותי ביותר והקרוב ביותר, קח את הסוויט הארט הפרטית שלך לארוחת ערב רומנטית במקום אינטימי, היא תשמח לגלות שמצאת את המקום המושלם שאפילו שמו מעיד על אהבתך אליה.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש