לחם בשר הרצליה

לא בשביל הבשר - אבל כן בשביל כל השאר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

איבגי'ס, בחדרה, על הכביש המחבר בין כביש החוף וכביש 4 (הכביש הישן), היא מסוג הפאבים שהולכים ומתמעטים בתל אביב. בעוד שבמרכז המגמה היא לכיוון ה-cool, הנוצץ, והפיק-אפ, איבגי'ס מציע בר עם תחושה של איכות, חמימות, ואפילו משפחתיות.

ההרגשה הזאת נוצרת על ידי המבנה בצורת מעגל, שמזכיר אוהל – יש גם עמוד באמצע – ועיצוב עם הרבה עץ שנותר תחושה של פונדק אירופאי עתיק. הבר עצמו גם הוא מעוגל, ותופס רבע מהיקף המעגל, ומציע מבחר משקאות מרשים במחירים סבירים ביותר. התחושה הביתית גם ניזונה משירות לבבי ונטול פוזות, במיוחד מצד הברמן. אבל איבגי'ס הוא גם מקום של הופעות: להקות מעולות, כמו ''קטיפה שחורה'' המצוינת, שמתמחה במוזיקה אירית, ו''סוסיתא'', שמציגה רוק ישראלי מתקדם ואיכותי ביותר, מופיעות שם דרך קבע. הסאונד, מכה חולה ברוב המקומות בישראל (ע''ע בארבי), כאן הוא פשוט מצוין.


האוכלוסייה מעורבת: איבגי'ס נחשב לפאב עבור בני ארבעים פלוס, ואכן נראה שזהו מקום שבו מיוצגת שכבת הגיל הזאת בכבוד, אך בערב שבו היינו שם, בהופעה של ''קטיפה שחורה'' היו גם לא מעט בני נוער שבאו (ורקדו). במקום היו גם לא מעט זוגות בכל גיל שנראו כבר הרבה אחרי הדייט הראשון. מי שלא היו בכלל הם רווקים בני 20 וקצת שבאים לחפש: איבגי'ס הוא ממש לא שוק בשר. משום סוג.
הבר עצמו עשיר מקצועי ומאובזר עם סוגי ויסקי רבים. אנחנו שתינו את קוקטייל הבית המיוחד שהומצא לכבוד הערב עם ''קטיפה שחורה'' ושמו ''באבא סנפורט'' שזהו ''דרדסבא'' בערבית והוא מבוסס על מיץ חמוציות, שנאפס אפרסק, שנאפס מלון ועוד מרכיבים סודיים אחרים. הברמן אמיר טסלר שלמד ב''אשכולות'' הכין לנו גם את ''אדם וחווה'' שמכיל ייגרמייסטר, ליקר תפוחים ומיץ תפוחים. מהחבית היה את המבחר הרגיל, אך העשיר מאוד לאזור חיוג 04 : הייניקן, גולדסטאר, קרלסברג, טובורג ובקס.

בשורה התחתונה, איבגי'ס הוא מקום מצוין לראות בו הופעות חיות עם חברים ולהעביר בו ערב ארוך ונעים בשתיה שלא יחנוק את האוברדראפט. באוכל ובבן\ת זוג כדאי להצטייד קודם. וכן – אנשים באים לכאן גם ממקומות שרחוקים ממחוז חדרה, והם לא טועים.

איבגי'ס
צומת ביאליק כביש 4, חדרה
טלפון: 04-6249519
פקס: 04-6249519

לחם בשר הרצליה אירועים חדש