מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

בגדד לאונג' בר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

איזה חודש, איזה? כמה אדרנלין? כמה פיסטוקים? כמה פיצות בטייק אוויי?, כמה פרצופים עקומים של זוגתי שתחייה מול הטלויזיה? כן כן היורו כאן ואין לי שום כוונה לדון בשאלות הקיומיות הנוגעות לקשר השלילי בין דשא וזוגיות.


אז מתוך מה שהפך בתוך ימים לשגרה מעיקה, חילצתי את עיני מהמרקע הירוק והזמנתי אותה לבר בתל אביב, יורו 2004. יום חול, חצות.

בגדד לאונג' בר, לשעבר קפה בגדד, החליף אומנם את שמו ואת בעליו בתחילת השנה אבל שמר על מיקומו המנצח בפינת הרחובות בן יהודה ונורדאו בתל אביב.
זהו בר שכונתי, בר לתיירים, בר לצעירים, בר לבני שלושים, אפילו בר מסעדה. גם וגם.


ובתל אביב כמו בתל אביב, תמיד תוכל לפגוש גם כאן טיפוסים ססגוניים וסיפורים מהסרטים שצובעים כל פינה בגוון הוליוודי סוריאליסטי.
הבעלים החדשים, מוטי, דורון ויניב, שלושתם שלושים פלוס, מפעילים את המקום במשמרות יחד עם ברמן, טבח ושתיים או שלוש מלצריות רוקיסטיות ואדיבות בהתאם לצורך.


הבר גדוש, מבחר קוקטיילים, ליקרים, טובורג, קרלסברג, וגינס מהחבית. וגם המטבח אינו חסר, מטבח מעורב מתפריט ה''שף דיזיינד'' עליו מופקד מוטי – האוכל זה הוא. בתפריט שרימפס, כנפיים, קבב וגם סלט, סנדביץ', פסטה בקיצור יש מה לאכול וגם טעים.


מומלץ: קבב טלה על פוקצ'ה עם טחינה, ברוסקטה חצילים.
ואם כבר מדברים על שונה, בתור אחד שמת על אקווריומים – כחלק מהתפאורה יש שם אחד לא פראיר: גדול, מואר, מושקע, עם דגמים של ספינות טרופות. זה הבייבי של יניב. אהבתי.

בימים כתיקונם לכל ערב קו מוזיקלי משלו והפעם מוזיקה ישראלית - קלאסיקות, ברי, מאמי, ריקי גל. במהלך השבוע ומדי פעם נערכים גם ערבי היפהופ, אלטרנטיבי ואחרים.

נראה שעם קצת יותר יחסי ציבור המקום היה מתפוצץ לעייפה בכל ימות השבוע.
את הקומה העליונה שמצטיינת באינטימיות אפשר גם לסגור לקבוצות של עד 40 איש.


בגדד לאונג' בר
בן יהודה 228.
טלפון: 03-5469429
שעות פתיחה: מ 17.00 עד אחרון האורחים. 7 ימים בשבוע