מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

כנפיים הן סטייה טובה (ומחר התחרות)


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מוכנים לתחרות אכילת הכנפיים הגדולה בוינגס אנד צ'יפס?

לווינגס אנד צ'יפס רצוי להגיע עם תיאבון גדול וידיים נקיות, כי כאן אוכלים הרבה- ובידיים. צלחות גדושות בכנפיים ברטבים שונים מוגשות ומתרוקנות במהירות. כיף כאן, ולא צריך לדפוק חשבון לכלום: לא לעוברים ברחוב ובטח לא לבני הזוג שיושבים מולנו, רוב הסיכויים שגם אצלם הידיים הפכו למצופות ברטבים דביקים. סביר להניח כי אם לרגע נעשה את עצמנו לא שמים לב, נתפוס גם אותם על חם מבצעים פעולה שבכל מקום אחר הייתה נתפסת כבלתי מנומסת בעליל- מלקקים את האצבעות.

כנפיים, כפי שאמרה לי המלצרית, הן סטייה, אבל סטייה טובה. הנבירה בצלחת, התפיסה בידיים והפירוק אינם דברים מקובלים כשזה נוגע לאוכל, אבל עם כנפיים זה אחרת. כנפיים מוזר לאכול בסכין ומזלג. לא צריך לשבור חסכון בכדי לאכול ולשבוע בווינגס אנד צ'יפס: מחירי המנות נעים בין 27-33 ₪ לצלחת, תלוי בגודל, ועסקית הצהריים בכלל חגיגה. בפחות מ- 40 ₪ ניתן לחגוג עם כנפיים, צ'יפס, סלט ושתייה.

הכנפיים מגיעות ב שישה רטבים- חריף מתוק, ברביקיו, טריאקי, סצ'ואן, דיז'ון וקנטקי. הקנטקי מותאם במיוחד לילדים. החריף מתוק הוא ללא ספק להיט, והוא גם הנמכר ביותר במקום. בנוסף אליו, אל תוותרו על רוטב הדיז'ון, שמעניק לכנפיים טעם מיוחד ומקורי, מה גם שהרעיון לשלב מוצר שנתפס אמריקאי עם רוטב בעל שורשים צרפתיים הוא חצוף ונהדר.

מי שאינו פריק של כנפיים ימצא במקום בשר - מנות בשריות מיוחדות כגון צ'וריסוס נפלא, המבורגר 250 גרם , חזה עוף על האש ועוד, ומגוון של סלטים ואת זה אוכלים סכין ומזלג.

לצד המנות העיקריות יש מגוון גדול של צ'יפסים. לצד הצ'יפס הסטנדרטי ניתן להזמין צ'יפס חצילים, המוגש עם רוטב שום שמיר קיצי, ''הוט פוטטוס'' ו''בטטוס '' (קוביות בטטה) מלווים ברוטב חריף מתוק ובצל. מצאנו שם גם קרוקטים עם טעם של פעם, להם ניתן להתאים רוטב לפי בחירה למשל מיונז מעושן, מיונז חריף מתוק ועוד.


לקינוח הארוחה מומלצים המלבי הטורקי בעל המרקם החלקלק והמתיקות העדינה, ומוס שוקולד בלגי שמאוד קשה להפסיק לאכול ממנו (שלדעתי יכול ללוות נהדר את הכנפיים עצמן!)

הישיבה בחוץ על כסאות ושולחנות עץ מוצלים, בפנים על ספות עור אדומות-חומות. המוזיקה עדכנית, בלילה המקום הופך לפאב ומציע מגוון רחב של משקאות אלכוהוליים.

בסוף יוני (עקבו באתר אחר תאריך מדויק( מתוכננת במקום אליפות ישראל באכילת כנפיים. נסו לדמיין את החבורה המכובדת שתתחרה תוך כדי נבירה בדליים מלאי כנפיים במטרה להשיג את התואר ''אלוף אכילת הכנפיים הישראלי''. השיא הקודם היה 67 כנפיים בחצי שעה- הרבה, ודורש מקום רב בבטן. מי שרואה את עצמו כמנצח פוטנציאלי מוזמן להתקשר למקום בהקדם ולהבטיח את מקומו.

משלוחים בלבד- בתל אביב, רמת גן, גבעתיים
טלפון: 03-5732011