Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> יובל בלנקובסקי ביקר בבל ווד בר

רינג מיי בל


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

במקום ישנם ארבעה עשר ברזי בירה, כאשר בכל זמן נתון ישנם לפחות עשרה פעילים. על בר, מבחר עצום של וויסקי סינגל מאלט לצד וויסקי בלנד, כיאה לפאב באווירה אנגלית...'' יובל בלנקובסקי הרגיש את האלכוהול קרוב ללב בבל ווד בר

מיד כשנכנסים לבל ווד בר, מבינים שמדובר בפאב אמיתי שקודם כל מחויב ורוצה להגיש אלכוהול משובח במחירים שפויים. על בר העץ פרושים מאות משקאות אלכוהוליים איכותיים, מבחר עצום של וויסקי סינגל מאלט לצד וויסקי בלנד כיאה לפאב באווירה אנגלית. אבל זה לא נגמר רק בוויסקי, במקום קיים גם אגף קוניאק, טקילה, ליקרים שונים, ליקרי עשבים ועוד. כולם מציגים מבחר גדול ואיכותי.

אלא שפאב אנגלי כמו פאב אנגלי הנמדד קודם כל בברזי הבירה שלו, ושם לבל ווד יש באמת מבחר איכותי במיוחד. לצד בירות סטנדרטיות יחסית כמו סטלה וגינס, ישנם כמה ברזים איכותיים במיוחד: ה'לף בלונד' בירה בלגית בהירה ומעט עכורה השוכנת ליד ה'ברבר' הכהה - בירת דבש עכורה וטעימה. לצידם מככבת גם ה'לה שוף' עוד בלגית בהירה ועכורה במיוחד שחביבה עלי מאז ומתמיד. בבל ווד ישנם ארבעה עשר ברזי בירה, כאשר בכל זמן נתון ישנם לפחות עשרה ברזי בירה פעילים. בנוסף על כך ישנם גם שני סוגי שיכר שנמזגים מברזי בירה ה'קירק' שכר אפרסקים מתקתק ושיכר דובדבנים ולעיתים ישנו גם שיכר תפוחים.

כל הבירות ומשקאות השיכר במקום הצטיינו בטריות והוגשו לנו בטמפרטורה הנכונה ובכוסות המתאימות (ישנו אוסף כוסות מרשים מאוד בבל ווד). ככלל, הבל ווד בר תופסים את עניין המשקה המסחרר מאוד ברצינות. הברמנים או הבעלים של המקום, צחי, ישמחו להסביר על כל משקה ומשקה בתוך הבר. לכל בירה יש היסטוריה וההיסטוריה הזו שגורה בפיהם של הברמנים במקום.

לאחר שכבר הרוונו את צימאוננו, החלטנו להזמין מהאוכל של הבל ווד. המנות היו כולם טעימות, נדיבות ולא יקרות. בדיוק כמו שמנות של פאב אמיתי צריכות להיות, מנות שעוזרות לך ללוות את האלכוהול בשלום אל קיבתך ולהמשיך לשתות עוד. הזמנו קונוס בקר -טורטייה במילוי רצועות בקר, מוקפצות עם בצלי שאלוט ורוטב טריאקי, שאומנם הופיעה בתפריט כמנה ראשונה והיא נמכרת במחיר המצחיק של 34 שקלים, אבל צחי הזהיר ואתנו שהיא מנה ענקית והוא אכן צדק. קבלנו שני חצאי טורטיה מלאים בבשר בקר איכותי מוקפץ ומטובל –מנה מושלמת ללוות בירה. המנה השנייה שהזמנו אפילו הייתה מוצלחת יותר, הזמנו את נקניקיות הבית וקיבלנו צמד נקניקיות מרגז מתוצרת עצמית וצמד נקניקיות צ'וריסוס.

שני סוגי הנקניקיות היו מעולים, לצידם הגיע גם מיונז- תוצרת הבית, צלוחית של חרדל דיז'ון ובאמצע שכנו להם שני צנימים משולשים, כשעליהם ערמה של בצל מטוגן ששכן לצד הנקניקיות וספג את טעמיהם.
בקיצור, אם אתם נפגשים בפאב שמכין את הנקניקיות והמיונז בעצמו אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם נמצאים במקום הנכון.

לקינוח הזמנו סופלה שוקולד שהגיע עם גילדת סורבה ללא חלב, מחווה של הפאב לקהל המסורתי הירושלמי שמגיע גם הוא למקום. בכלל הקהל של הבל ווד מורכב מסטודנטים בני 25 ומעלה, שבאים לעיתים בזוגות ולעיתים בקבוצות של בנים ובנות. כולם מתיישבים סביב שולחן פאב אנגלי טיפוסי עם ישיבה גבוהה. במקום אפשר גם לפגוש חבורות בנים הבאים לצפות במשחקים המוקרנים על המסך הענק. הבל ווד הוא פאב נפלא שהחל מהשעה עשר בערב תמיד ערני ומתמלא. אגב גם הסופלה שוקולד היה מצוין, אבל במקום שיש בירה כל כך טובה מי צריך סופלה שוקלד.
בל ווד בר
יוסף ריבלין 5, פינת הסורג, מתחם נחלת שבעה, ירושלים
054-4469711