מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > ברים ופאבים> ברים: חוויות בשמרוק בנתניה

חוויות בשמרוק


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

''הברמן זוכר מידורי סאוור ופיג'לינג סאוור שזרמו בנחלים קטנים אל שולחננו. לצד הנחל הוגשו לנו שניצלונים פריכים, צ'יפס וכריך רוסטביף מצוין...'' לאחר בילוי הכולל כמות אלכוהול נדיבה, אדווה גן סתיו מנסה להיזכר מה קרה בשמרוק

האמת היא שאני לא זוכרת כלום מהערב בשמרוק. כלום. אחוז הדם באלכוהול שלי היה כל כך נמוך שהתאים במוח, שאמורים להיות אחראים על זה שאני אזכור מה הזמנתי, אמרתי או עשיתי, פשוט טבעו כנראה. הגבות המורמות בהן היתה מקבלת העורכת שלי את הטיעון הזה (אבל איך אני אמורה לכתוב כתבה אם אני לא זוכרת שום דבר? אני זוכרת משהו עם כוסות. זה נחשב?) היו וודאי נשארות מורמות עד למציאת פתרון הולם, לכן ערכתי שחזור מקיף של הערב (רשמו לפניכם: CSI נתניה).

הערב התחיל באוטו. שחור. גדול. י' אומרת (גם התאים שלה טבעו אבל היא משתפת פעולה יפה בתחקיר) שזה כנראה היה הג'ופ של בעלה (אני נשבעת שהיא אמרה ג'ופ. אמרתי לכם שהתאים שלה טבעו?).
הברמן זוכר מידורי סאוור (על בסיס מלון) ופיג'לינג סאוור (תאנים) שזרמו בנחלים קטנים אל שולחננו. לצד הנחל הוגשו לנו שניצלונים פריכים, צ'יפס משובח וכריך רוסטביף מצויין (וזה אם להאמין למלצרית. היא נראית לי די אמינה).

במסגרת השחזור מצאתי המון תלתנים בכל מקום. על הקירות, המפיות, תחתיות הכוסות. זה כנראה קשור לעובדה ששמרוק היא פאב אירי מהמסד עד לטפחות. האווירה, המוסיקה, האלכוהול והשניצלונים (טוב, הם לא) ספוגים במורשת האירית ויש בה משהו, באירלנד, שעושה טוב על הנשמה.

כשלחצתי עוד קצת על הברמן שיספר הכל הוא הודה שהיו שם גם צ'ייסרים. שנאפס אפרסק אחד ושנאפס תפוח אחד.
אחר כך עברתי על כל העדים. המון עדים. כמה אנשים יוצאים לפאב בנתניה ביום רביעי למען השם? הם לא שמעו על המיתון?
מסקנות התחקיר לא היו חד משמעיות. אין ברירה, אני אודיע לי' שצריך לחזור לזירת האירוע. אני מקווה שהג'ופ פנוי.
שמרוק
אריה רגב 2, אזה''ת פולג, נתניה
09-8359591, 050-9566688