לחם בשר הרצליה

גמר הבריסטות הישראלי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אם אתם עובדים בבית קפה, מכינים הפוך בבית מלון או סתם חובבנים ביתיים היכונו לתחרות הבריסטה (מוזג הקפה) הראשונה מסוגה בישראל.

מי שעקב אחרי סדרת הכתבות באתר זה וקרא את הטור של ב. ריסטה יודע כבר שלהכין קפה זו לא עוד חלטורה. יש אופן מיוחד להקציף את החלב, טמפרטורה בה הוא ראוי להימזג ולא לדבר על הצורות של הקצף: לבבות, עלים ועוד.

בריסטה אפשר למצוא בדרך כלל בבתי קפה. מוזגי הקפה האלה, למדו את העבודה בעיקר ממנהלי בתי הקפה במקרה הטוב ומאלתור פראי במקרה הרע. נכון, יותר ויותר פעמים אפשר למצוא מאחורי הברים ''משוגעים לדבר'' שאוהבים ויודעים להכין קפה, שמבררים ומתמקצעים בעניין אבל עניין הקפה בישראל עדיין בחיתוליו. נכון להיום, בית הספר היחיד לקפה ולניהול עסקי קפה הוא אילנ'סקול שבתל אביב, שבעליו, אילן שנהב לקח חסות על איגוד הקפה יחד עם קבוצת שטיר שדרך אתר האינטרנט שלה נרשמים לתחרות.

תחרות חצי הגמר תערך בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה ותהיה פתוחה לכל במגרת פסטיבל הקפה שיערך במקום ביום 20.5 , הזוכה המאושר/ת שיעלו לגמר, יגיעו לדן פנורמה בתל אביב ושם יבחר ראשון הבריסטות הישראלי, שיטוס לתחרות העולמית בטריאסט התחרות תיערך בחסות איגוד הקפה הישראלי, במסגרת כנס קפה
מס' 2
. הזוכה בתחרות- זה שילהטט עם הקפה ויכין אספרסו קפוצ'ינו מושלמים ייסע לתחרות העולמית ויתמודד מול בריסטות איטלקיים אמיתיים.


לחם בשר הרצליה אירועים חדש