לחם בשר הרצליה

אלכוהול ומוזיקה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

''אני שתיתי אפל מרטיני, שידוע ביכולת שלו להתל בבחורות רכות ולהפוך אותן למאוד עליזות, בלי שהן מרגישות בכלל שמשהו השתנה...''. עיינה גל יצאה לערב בנות בבנקס, בר תל אביבי, הנע בין מועדון הופעות בתחילת השבוע, לבר שכונתי בסופו

מרי חזרה משבועיים באירופה, ולנו זה נראה כמו מינימום חצי שנה. כבר כשאני מתקשרת אליה בשעות הצהריים מהעבודה היא מתחילה לקשקש, ואני חייבת לעצור אותה (מה לעשות, הבוסית מסתכלת). ''יש לך תכניות להערב''? אני שואלת ומקווה שהיא לא תגיד שכבר קבעה עם 'החבר'ה'. אי אפשר לדבר באמת כשנפגשים כל החבר'ה. זה צריך להיות ערב רק שלי ושלה. ''לא, אנחנו חייבות איזה שוט של זמן איכות'', היא אומרת. ''קבענו. המקום עלי'', אני אומרת וחוזרת לעבוד, מחכה שהערב יגיע לפחות כמו שהייתי מחכה אם היה לי דייט לוהט.

אנחנו נפגשות מול הבית בכרם התימנים לארוחת ערב טובה, ואחר כך מחליטות ללכת ברגל לבנקס. נכון שזה לא אחד המקומות החדשים האלה שכולם מדברים עליהם - זה בדיוק מה שאנחנו לא רוצות. הבנקס עובד כבר שנה, תקופה שבתל אביב אפשר להגדיר אותה כארוכה עבור בר, ועובד יפה. זה לא מקום ענק אבל גם לא קטן, גדול מספיק בשביל לרקוד וקטן מספיק בשביל להרגיש אינטימיות, ולחייך בסוף הלילה אל האנשים שבילו אותו איתך באותו המקום. בימי ראשון ושני יש בו הופעות שוות: רק לפני חודש ראינו כאן את מאור כהן ופיטר רוט, והיה מעולה. בערבי חמישי ושישי זה הופך להיות בר שכונתי שכמו נועד לי ולמרי הלילה. מוזיקה סבבה, אנשים נחמדים, אווירה נעימה ולא מלחיצה והמון מקום לבחור אם להתמנגל עם העולם, או אם לשקוע בשיחה שלנו ולא לתת לאף אחד להפריע.

אנחנו בחרנו להיות סוציופטיות הערב, וחיש מהר שקענו בשיחה, ובשני הקוקטיילים הטעימים שרקחה לנו אנה הברמנית. מרי שתתה קוקטייל אדום בטעם של פרי טרופי עסיסי, שהתקשיתי לזהות מהשלוק שלקחתי ממנה, אבל למי אכפת. העיקר שזה היה טעים ועשה את מרי שמחה. אני שתיתי אפל מרטיני, שידוע ביכולת שלו להתל בבחורות רכות ולהפוך אותן למאוד עליזות, בלי שהן מרגישות בכלל שמשהו השתנה. וכך, כעבור שעה קלה היינו שתינו במצב רוח מרומם. מרי סיפרה על החופשה ואני הקשבתי, ואחר כך אני סיפרתי מה התחדש פה והיא הקשיבה. ובין לבין גם הצצנו קצת על האנשים שישבו מסביב, והחלטנו באופן רשמי שאנחנו חייבות לעשות יותר ערבי בנות כאלה.

''החבר'ה דורשים מרי'', היא אומרת לי פתאום ומרימה ראשה מהפלאפון, מראה לי SMS נזעם. יאללה, נזמין אותם להצטרף, לא יפה למדר את עצמנו מהעולם לכל הערב. בבנקס, אנחנו יודעות, יש מקום לכולם.

בנקס
לינקולן 13, תל אביב.
03-5625544

לחם בשר הרצליה אירועים חדש