לחם בשר הרצליה

טעם של ילדות


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לכל אדם יש את המקום הזה שהולך איתו מילדות. אותו מקום שעל טעמיו הוא גדל והם מלווים אותו גם בחייו הבוגרים והעצמאיים. אפשר לעבור חיים שלמים אבל לטעם הזה של פעם, של ילדות אין מתחרים.

המקום שלי נמצא דווקא בעיר קטנה בצפון, בתוך מרכז מסחרי, ליד אולפן ללימוד עברית ותחנת רכבת . זהו מין מוסד בקנה מידה מקומי וכל מי שטועם מהתוצרת מרגיש לרגע כאילו אכל בקונדיטוריה אוסטרית או הונגרית: הטעמים תמיד קבועים, האיכות היא ללא פשרות וההנאה תמיד מובטחת. כמו הרבה סיפורים רומנטיים על בתי עסק משפחתיים, כך גם הסיפור של המקום שלי- קונדיטוריית יסמין.

הכל התחיל לפני כמה עשרות שנים, כשאב המשפחה, קונדיטור שלמדבגרמניה ובאוסטריה עלה לארץ והתמקם בנהריה- עיר הייקים. בחלוף השנים נרתמה כל המשפחה לסייע בעסק המשפחתי: החתן שמעולם לא למד קונדיטוריה באופן פורמלי- שמנהל כיום את הקונדיטוריה עם אשתו.


ומה יש שם? טורט ריבת חלב הטוב ביותר בארץ- באחריות. הטורט עשוי מבצק אוורירי שהורטב במי סוכר, שכבות של ריבת חלב וקצפת משמנת איכותית- וזהו. כמה פשוטה ככה מוצלחת.
יש גם כדורי שוקולד הנעשים לפי מתכון קבוע, במחיר הבלתי ייאמן של 2 ₪ לכדור והם גדולים, עסיסיים, מכילים אגוזי מלך ונמסים בפה.


יש עוגות הונגריות כגון ז'רבו ודובוש, עוגות מהמסורת האוסטרית- גרמנית כגון פרסבורגר וגם עוגת פרג עם שתי שכבות של בצק חמאתי פריך למכורים. בין הקלאסיקות האוסטרו- הונגריות יש עוגות שמרים שונות, עוגות גבינה ועוד הרבה עוגות ומאפים שאי אפשר לעמוד בהם.

קונדיטוריית יסמין
לוחמי הגיטאות 3 נהריה
04-9921358


לחם בשר הרצליה אירועים חדש