Skip Navigation Linksראשי > ברים, יין ואלכוהול > חדשות> חדשות האלכוהול
לחם בשר הרצליה

חדשות האלכוהול


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

גיל שצברג הוא היינן הראשי החדש של יקב רקנאטי, רשת Black Bar 'n' Burger משיקה שמונה קוקטיילים חדשים, ועל המדפים עולות שתי וודקות חדשות – אחת בטעם קפה, ואחת בעלת השפעה של משקה אנרגטי. חדשות האלכוהול

גיל שצברג הוא היינן הראשי החדש של יקב רקנאטי, רשת Black Bar 'n' Burger משיקה שמונה קוקטיילים חדשים, ועל המדפים עולות שתי וודקות חדשות – אחת בטעם קפה, ואחת בעלת השפעה של משקה אנרגטי. חדשות האלכוהול

וודקה בטעם קפה
בחודש נובמבר הושקה בדיוטי פרי בנתב''ג וודקה XXO 19/90. הוודקה, בבעלות חברת Luctor הבינלאומית, הינה וודקה חדשה בקרב משקאות האולטרא פרימיום. הוודקה מיוצרת במזקקה המלכותית Dirkzwager בהולנד, ולה נוכחות חזקה, המושגת באמצעות אחוזי האלכוהול הגבוהים (90 =proof45%) וטעם הקפה המועשר (19 מ''ג קפאין). מחיר לבקבוק: 32.90$.

יינן ראשי חדש ביקבי רקנאטי
גיל שצברג, בוגר המגמה לגפן וייננות באוניברסיטת דיוויס בקליפורניה, הוא היינן הראשי החדש של יקב רקאנטי. שצברג מחליף את לואיס פסקו, אשר החליט לפנות לדרך עצמאית בתחום הייעוץ ליקבים. שצברג נולד בקיבוץ צרעה, שם התחילה אהבתו ליין, ולדבריו, ''חקלאות וטבע תמיד משכו אותי, וכן גם האהבה לאומנות, מדע וטכנולוגיה. לכן מקצוע הייננות, שמשלב את כל תחומי העניין שלי- מתאים לי במדויק''.
במהלך הקריירה שלו, עבד שצברג ביקב טרפטן בנאפה, קליפורניה, כעוזר יינן ב - .Jordan Sparkling wine Co; וביקבי כרמל כיינן האחראי על כרמים באזור. בנוסף, לקח שצברג חלק ההקמת יקב הבוטיק הראשון של כרמל, והיה ממקימי יקב אמפורה, והיינן הראשי שלו במשך שבע וחצי שנים.
נועם יעקובי, מנכ''ל יקבי רקנאטי, מסר כי הוא בטוח ששנים של לימוד וניסיון של שצברג בתחום היין, משולבים באהבה ובתשוקה לייצור יין, יובילו לתחילתה של תקופה חדשה ביקבי רקנאטי, תוך חיזוק מעמדו כאחד היקבים המובילים בארץ.

p.i.n.k Vodka
p.i.n.k הינה וודקה הולנדית אולטרה-פרמיום, המכילה בתוכה נוסחה חדשנית של קפאין וגוארנה. הפורמולה המיוחדת שמוחדרת לוודקה הינה מרקחה המצאתית וחדשנית, המעניקה את אותה השפעה של משקה אנרגטי (רד בול) המעורבב ביחד עם וודקה, אך ללא טעם הסירופי המתוק, צבעי המאכל, הסוכר והפחמימות. הוודקה זיכתה בשנתיים האחרונות את היצרנית, חברת p.i.n.k SPIRITS, בתארים רבים, ובהם תואר הבקבוק היפה ביותר בתחום האלכוהול
p.i.n.k וודקה מכילה 40% אלכוהול. היא מעוצבת מהמרכיבים האיכותיים ביותר בהולנד בעזרת מתכון ייחודי של מזקקת DeHoorn, מ-100% חיטה הולנדית משובחת, שנקטפת ע''י אדם ומזוקקת חמש פעמים. המים שבהם משתמשים הינם מים טהורים, ממעיינות טבעיים המצויים בכפרים בהולנד. חברת p.i.n.k Spirits פיתחה תהליך ייחודי לסחיטת כל מרכיבי האנרגיה הטבעיים מגרגירי הגוארנה הדרום אמריקנים תוך הסרת צבעם הכהה והטעם החמוץ שבהם. התוצאה של כל אלו היא וודקה עדינה, חלקה כמו משי.
p.i.n.k הינה וודקה אולטרה פרמיום עם 40% אלכוהול. היא מתאימה להגשה עם קרח, הגשה בצ'ייסרים או משולבת בכל בקוקטייל שבסיסו וודקה. במהלך ינואר 2008 תשיק ל. ספיריטס בע''מ, היבואנית הבלעדית של p.i.n.k SPIRITS, את הוודקהp.i.n.k בישראל, בשלב ראשון באיזור המרכז, ולאחר מכן בשאר אזורי הארץ.

קוקטיילים חדשים ברשת Black Bar 'n' Burger
רשת Black Bar 'n' Burger משיקה בימים אלו שמונה קוקטיילים חדשים, המורכבים רובם ככולם מהוודקה הצרפתית המשובחת Grey Goose, והורכבו עבור באי המסעדה באופן בלעדי:
מיש מש מוש – וודקה גרייגוס עם משמשים כתושים ומונין משמש.
רצח בע''מ – וודקה גרייגוס עם פסיפלורה ואננס.
חלום ליל קיץ – וודקה גרייגוס עם מונין פטל, ורדים וחמוציות.
המרענן הרשמי - וודקה גרייגוס עם מונין מוחיטו ולימון.
הדרך לגיהנום – וודקה גרייגוס וניל עם קלואה ומונין שוקולד.
פיתוי לבן- וודקה גרייגוס תפוז עם מונין שוקולד.
מוחיטו מקסיקני – וודקה גרייגוס עם מיץ תפוחים וחיליפיניו.
דרקולה – וודקה גרייגוס עם מונין לבנדר וסוואר.
רשת Black Bar 'n' Burger הוקמה בשנת 2004 על ידי איש העסקים איציק אדרי והשף צחי בוקששתר. כיום הרשת מונה 4 סניפים, ברחובות, ברמת החייל בת''א, בסינמה סיטי ברמת השרון, ובבאר שבע.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש